Apie autorių

Michaelis Laitmanas − filosofijos mokslų daktaras, biokibernetikas, ontologijos ir pažinimo teorijos profesorius

Globalus mąstytojas
Michaelis Laitmanas − globalus mąstytojas, siekiantis inicijuoti pokyčius visuomenėje pasitelkiant naująjį globalų auklėjimą, kuris, jo manymu, yra būdas aktualioms mūsų laikų problemoms spręsti.
Jo vizija, kaip spręsti visuotinę visas sritis palietusią krizę, neaplenkiant švietimo, klimato kaitos, bado ir visų kitų ekonominių bei socialinių problemų, yra susijusi su pasaulinės, integruotos švietimo programos įgyvendinimu. Prof. Laitmanas siekia įnešti pozityvius pokyčius į auklėjimo strategijas ir programas, pasitelkęs novatoriškas idėjas, kurios buvo pristatytos ir JTO bei UNESCO.
Siekiant skleisti žmonijai globalaus auklėjimo, švietimo idėjas 2004 m. buvo įkurtas ARI institutas http://ariresearch.org/lt/

Žymus kabalistas
Moksliniai tyrinėjimai biologinės ir medicininės kibernetikos srityje paskatino M. Laitmaną studijuoti senovinį kabalos mokslą. 1978 m. jis tapo kabalisto Barucho Ašlago (Rabašas, 1906-1991) mokiniu, pastarasis – didžiojo kabalisto, knygos „Zohar“ komentaro autoriaus Jehudžio Ašlago (Baal Sulamas, 1884-1954) sūnus ir pasekėjas. M. Laitmanas tęsia tradicinės kabalos liniją.
M. Laitmanas 1997 m. įkūrė ir vadovauja Pasaulinei kabalos akademijai, parašė daugiau nei 40 knygų, kurios išverstos į 17 kalbų, kuriose išsamiai komentuoja iš esmės visus autentiškus kabalistinius šaltinius mūsų laikų žmogui.
M. Laitmano paskaitos kasdien tiesiogiai transliuojamos internetu per www.kab.tv