Efektyvus kelias į tikslą

Dvasinis darbas, Klausimai ir atsakymai

Klausimas: Prašau papasakoti apie savo dienotvarkę ir kokia, Jūsų manymu, turi būti Kūrėjo mokinio dienotvarkė, kad maksimaliai efektyviai eitum Tikslo link?
Atsakymas: Studijuoti rytais, 1 – 3 valandas iki darbo. Visą savo laisvalaikį skirti užsiėmimams, grupei (fizinei/virtualiai), kabalos platinimui (mokymui) pasaulyje – apskritai mokyti ir aiškinti, kokiame pasaulyje mes gyvename, kad pagreitintume savo prigimties ištaisymą ir taptume panašūs į Kūrėją.

Paskaita tema „Įprotis tampa antra prigimtimi“ (rusų k.).

Klausimas (iš dienoraščio anglų kalba): Aš kol kas neturiu noro laikytis pasninko. Kokią reikšmę turi šis veiksmas? Ar teisybė, kad praktinis pasninko laikymasis sutelkia mus siekti suartėti su Kūrėju?
Atsakymas: Praktikuotis reikėtų susilaikant nuo egoizmo kitų atžvilgiu, siekiant visą savo laisvalaikį skirti studijoms ir egoistinės žmogaus prigimties ištaisymo metodikos platinimui.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>