Iš „skruzdėlyno“ – Kūrėjo sumanymo link

Klausimai ir atsakymai

Klausimas: Ar galima palyginti mūsų kūno ląstelių tarpusavio santykių mechanizmą su skruzdėlyno ar bičių avilio organizacija?
Atsakymas: Bet kuriuo atveju šie mechanizmai yra visiškai valdomi gamtos ir instinktyviai verčia gyvūnus vykdyti jos nurodymus. Skirtingai nei žmogus, kuriam privaloma pačiam atrasti savo „skruzdėlyno“ organizavimo sistemą. Turėdamas laisvę ieškoti, eidamas prieš savo prigimtinį egoizmą ir prieš visą savo prigimtį, besimokydamas iš Gamtos/Kūrėjo – atlikdamas šį darbą  žmogus supras Kūrėjo sumanymą, pats taps panašus ir lygus Kūrėjui.

Pamokos pagal straipsnį „Kuriantis protas“ (rusų k.)

Straipsnis „Kuriantis protas“ (anglų k.)

Klausimas: Jeigu gamta (išskyrus žmogų) sukurta altruistinių principų pagrindu, kodėl tada egzistuoja parazitai?
Atsakymas: Tai jūs juos vadinate parazitais, bet pabandykite tai pašalinti iš mūsų gyvenimo – ir pamatysite, kokie jie būtini jūsų organizmui. Nieko nėra sukurta veltui, būtini yra visi, net patys kenksmingiausi. Nieko negalima naikinti, o taisyti turime tik savo egoizmą – ir visa likusi gamta taps mums draugiška.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>