Ko reikia moteriai?

Moters dvasingumas, Vyras ir moteris

Klausimas: Jūs daug rašėte apie tai, kad meilė įmanoma tik tarp ištaisyto žmogaus ir Kūrėjo. Kaip galima nuolat išlaikyti širdyje ir stiprinti maldą dėl išsitaisymo?
Atsakymas: Būtina ir pakankama sąlyga moterims pasiekti Kūrėją – mokymasis ir platinimas.  Tik Šviesa, nusileidžianti mokymosi, kuriam paruošia bendravimas ir platinimas, metu, pakeičia mus – joje yra atsakymai į visus mūsų klausimus, o aš atsakau tik tam, kad jus nuraminčiau, kol jūs mokotės ir toji Šviesa veikia. Kaip sakoma kabaloje, mano žodžiai skirti tik „užpildyti ausis“.

Klausimas: Kaskart iškyla klausimas, kodėl Jūs sistemingai, nors kartą per savaitę, nemokote moterų grupės? Aš suprantu, kad moterys gauna iš vyrų ir dalyvauja platinime. Bet juk yra moterų, kurioms to mažai, kurios nori tobulėti asmeniškai.
Atsakymas: Visi pasaulyje turi galimybę tiesioginiame eteryje su mumis studijuoti kabalą realiu laiku arba iš archyvo. To pakanka! Mano vyrų grupė man reikalinga ne todėl, kad jie pasieks Aukštesnįjį pasaulį, o kiti – ne, bet tam, kad padėtų man pamokos metu geriau paaiškinti. Jums, mano virtualiems mokiniams ir mokinėms, o ne jiems, čia dalyvaujantiems, aš vedu pamokas!

Klausimas: Turiu dvi galimybes ištekėti. Pirmoji – už žmogaus, studijuojančio kabalą, apskritai man simpatiško, bet aš nejaučiu, kad galiu turėti su juo „patikimus namus, šilumą, pastovumą, apsaugą sau ir savo vaikams“. Antroji galimybė – žmogus, niekaip nesusijęs su kabala, tačiau jaučiu, kad jis gali būti geras vyras ir puikus tėvas, gebantis patenkinti anksčiau nurodytus poreikius. Kuris variantas geresnis, žvelgiant iš dvasinio vystymosi taško?
Atsakymas: Pirmasis variantas – jeigu esate tikra, kad pirmenybę teikiate dvasiniam keliui. Nors moteris visada linksta prie antrojo.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>