Keiti ketinimą – keiti likimą!

Ketinimas, malda

Klausimas: Turiu keletą klausimų apie ketinimą:
1. Knygoje „Kabala pradedantiesiems“ pasakyta, kad ištaisyti gali tik supanti šviesa (or makif), kuri mus pasiekia kabalos studijų metu. Jei taip, vadinasi, aš pats negaliu keisti savo ketinimų? – Ne, negalite.
Ketinimai gali pasikeisti, tik veikiant supančiai šviesai (or makif) kabalos studijų metu? – Taip.
2. Knygoje „Kabala pradedantiesiems“ pasakyta, kad visus mūsų veiksmus ir mintis valdo Kūrėjas, o ketinimų nevaldo. Jei keičiu (ar stengiuosi keisti) savo ketinimus, ar įvykiai mano gyvenime irgi keisis? Kitais žodžiais tariant, ar keisdamas ketinimą, keičiu savo likimą? – Būtent taip ir tik šituo.
3. Ar reikia tik sekti savo ketinimus („kodėl aš tai darau?“, „koks mano veiksmo motyvas?“) ar ir stengtis juos keisti? Jei pastebiu, kad mano veiksmų motyvas egoistinis, reikia bandyti jį keisti ar tik toliau sekti? – Noras pakeisti ketinimą keičia jį. Tačiau efektyviausiai ketinimą keičia nuoširdus prašymas jį pakeisti.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>