Kodėl buvo sukurtas šis pasaulis?

Kabala, Klausimai ir atsakymai

Klausimas: Šiame pasaulyje begalinė esybė, protingoji energija, aukščiausiasis vientisos ir dvasinės pakopos žinojimas sklando kaip skaidri nematoma šviesa, kaip tuštuma? Ir trokšta virsti materija, puikybe, minia, namu iš akmens? Dėl ko?
Atsakymas: Ši Esybė, atskleisdama Save priešingą, trokšta parodyti Save žmogui ir taip pakylėti jį iki panašumo į Save.

Apie pasaulėdaros vystymąsi 1 dalis (rusų k.)

Apie pasaulėdaros vystymąsi 2 dalis (rusų k).

Klausimas(iš dienoraščio anglų k.): Ar yra kokia nors analogija, kuri padėtų suprasti  rešimot atsiradimą ir jų poveikį?
Atsakymas: Mes (pradinio noro, vadinamo „siela“, forma) 125-mis pakopomis nusileidžiame iš begalybės pasaulio, iš mūsų pradinės „atidavimo ir meilės“ būsenos, į neapykantą ir egoizmą. Kiekviena iš 125-ių kritimo pakopų užfiksuojama mumyse kaip įrašas (hebr. rošem, rešimo). Dabar mes patys atvirkštine tvarka turime realizuoti šias pakopas – panorti 125-mis išsitaisymo pakopomis grįžti (pakilti) į tą aukščiausią „atidavimo ir meilės“ būseną. Kiekvieną kartą aukštesnės pakopos šviesa šviečia žemesnės pakopos norui kaip supanti šviesa (Or Makif, OM), kviesdama prie jos pakilti, ištaiso šį norą iš „dėl savęs“ į „dėl kitų“, ir taip mes užkopiame ant jos  pakopos.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>