Kūrėjas – tarp mūsų

Dvasinis darbas, Kūrėjas

Klausimas (iš dienoraščio anglų k.): Aš nebuvau kongrese, bet klausiausi pamokų per internetą. Nors kelis metus užsiimu kabala, bet tik pirmą kartą išgirdau, jog norint pakilti virš savo egoizmo, reikia kiekvieną akimirką prisiminti, kad „Nėra nieko kito, tik Jis“ ir kad „Jis geras ir kuria gėrį“. Pabandžiau ir pavyko! Ar turiu tikėti, kad Kūrėjas yra tarp mūsų, grupėje, ir todėl jūs taip patarėte?
Atsakymas: Žinoma, Kūrėjas yra tarp mūsų – kaip bendra gamtos jėga, tačiau ji paslėpta nuo mūsų, nes mūsų egoistinės savybės nepanašios į Kūrėją. Kiek ištaisome savo egoistines savybes, tiek naujomis altruistinėmis savybėmis atskleidžiame Jį.

Kongreso „Izraelis-2009“ pamokos

Klausimas: Sakote, kad Kūrėjas valdo visus. Kartą jūsų paklausė – kas pas jus mokosi, papasakojote, taip pat pridūrėte, kad pas jus visi dirba, niekas nedykinėja. O ką ar dykinėtojai ne žmonės? Juk jie nekalti, jie neturi valios laisvės, juos valdo Kūrėjas.
Atsakymas: Taip galima pasakyti apie visus žmogaus veiksmus ir ničnieko neveikti. Pabandykite gulėti, kol numirsite, nes juk Kūrėjas, jei panorės – pakels jus, o mintys gulėti – taip pat nuo Jo ir t. t. Tik pasiekus Kūrėją, jums atsivers Jo valdymas, ir tada galėsite kalbėti apie Jį. O kol kas – visi postringavimai – filosofija iš tingėjimo.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>