Tikroji krizė dar laukia ateityje

Ekonomika ir pinigai, Krizė, globalizacija

Klausimas: Ar mes jau išgyvenome krizę?
Atsakymas: Aš ne ekonomistas, bet manau, kad tikroji krizė dar ateityje. Remiuosi konkrečiais duomenimis ir tuo, kad dar nepriėjome prie išvados, jog mums būtina išsitaisyti. Juk krizės priežastis – „Paskatinti mus išsitaisyti“.
Kol kas matome biržos krizę. Ekonomikoje ji pasireikš galbūt metais vėliau.
Ekonominės krizės banga (cunamis) dar nepasiekė žmonijos, o visus biržos kritimus kol kas labiau sąlygoja ekonominės krizės laukimas.
Kaip ji pasireikš? – Kils bedarbystės banga, sumažės pajamos, praktiškai išnyks aukštosios technologijos, nukris nekilnojamojo turto kainos, išaugs infliacija, bankai bankrutuos ir bus nacionalizuojami, taupomieji indėliai bus anuliuoti. Ir taip – kol nesuvoksime, kad jos priežastis – mumyse.

Pranešimas: Saudo Arabijos karalius Abdala bin Abdulazizas Al Saudas pareiškė – jeigu ieškodamos sprendimo šalys ims bendradarbiauti, pasaulinę ekonomikos krizę bus galima įveikti per metus.
Komentaras: Tegyvuoja karalius! Jei tik jis turi galvoje tikrąjį bendradarbiavimą, kaip ir pridera „mažam kaimui“ ar „vienai šeimai“. Štai matote, kaip žmogus keičiasi…

Komentarų nėra

Komentarai

Privalote prisijungti, jei norite komentuoti.