Visiško išsitaisymo etapai

Realybės suvokimas

Klausimas: Paskutinėje pamokoje minėjote, kad visiškai išsitaisius (Gmar tikun), religijos liks kaip tradicija. Ar pasiekus visišką išsitaisymą (Gmar tikune) žmogus kaip materija egzistuos, kad ir toliau laikytųsi tradicijų? Ar visgi viskas virs dvasia ir tada visos, grindžiamos materija tradicijos išnyks?
Atsakymas: Yra keletas visiško išsitaisymo būsenų: kiekvieno individualus, visų individualus, bendras sujungtas į Cimcum bet (Antrasis susitraukimas), bendras, sujungtas į Cimcum alef (Pirmasis susitraukimas) ir visiškas susiliejimas su Kūrėju.
Kol egzistuoja nors viena neištaisyta siela – mūsų pasaulis, kokį jį jaučiame dabar, egzistuoja. Ir tik tada, kai įvyksta visiškas bendras išsitaisymas, šis pasaulis ir visi pasauliai mūsų pojūčiuose įsilieja į Begalybės pasaulį.
Iš tikrųjų egzistuoja tik viena būsena – Begalybės pasaulis, o visi pasauliai yra Aukščiausiosios Šviesos filtrai mūsų netobulo jos suvokimo atžvilgiu. Kitaip tariant, pasauliai – tai vienintelio egzistuojančio Begalybės pasaulio paslėpties nuo mūsų matas.

Klausimas (iš dienoraščio anglų k.): Ką reiškia jūsų frazė, kad artėjame prie visiško išsitaisymo būsenos?
Atsakymas: Tai būsena, kai visos sielos susilieja į viena ir jose atsiskleidžia jas pripildanti aukščiausioji jėga, kai kiekvienas visus jaučia kaip save ir tokiu būdu tampa amžinas ir tobulas – kaip Kūrėjas.

Kas bus po 10 000 metų? (rusų k.)

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>