Pradedančiųjų klausimai – 5

Dvasinis darbas, Klausimai ir atsakymai

Klausimas: Kaip elgtis suvokus blogį?
Atsakymas: Jei suvokėte blogį savyje, turite jo taip nekęsti, kad visas savo jėgas nukreiptumėte išrauti jį iš savęs, – štai ką reikia daryti. Bet jei blogio dar nesuvokėte kaip blogio, dar galite toliau ramiai su juo gyventi, – tuomet klausiate, kaip elgtis…

Klausimas: Ką daryti, kai kartu su dideliu dvasingumo troškimu atsiranda baimė prarasti ir tą bent šiokį tokį gėrį, esantį šiame gyvenime?
Atsakymas: Tai dar ne blogio suvokimas, jeigu šioje padėtyje yra  kažkas gero.

Klausimas (Natalya): Ar teisingai suprantu, kad mes visi turime susijungti vieningai siekdami Kūrėjo. Bet kaip tokiu atveju netapti zombiu?
Atsakymas: Studijuokite kabalistų veikalus, jų nurodymus, sekite jais, sužadinkite sau Šviesos poveikį – o toliau kokią ji jus padarys, tokia ir būsite. Kadangi Šviesa veikia savo paslėptimi ir atsivėrimu, ji vysto žmogų, jį išlaisvina. Daro žmogumi, kurį sudaro visas sukurtasis noras ir visas pripildymas. Pati Šviesa vadinasi chochma Šviesa – išminties Šviesa. Zombiai, neturintys valios laisvės, – tai visi, esantys šiame pasaulyje, dar neperėję į Aukštesnįjį pasaulį, todėl, kad turi tik vieną egoistinę gavimo prigimtį. Žr. BS straipsnį „Valios laisvė“.

Klausimas: Ar įmanoma, kad iš aukščiau būtų varžomos žmogaus kabalos mokslo studijos, nes jam dar neatėjo laikas pasiekti Galutinį išsitaisymą, nepaisant žmogaus pastangų ir noro mokytis?
Atsakymas: Iš aukščiau niekam nėra jokių suvaržymų! Kaip varžymą jūs suvokiate kliūtis, tarnaujančias noro augimui. Paslėptis, pusiau paslėptis, Kūrėjo „flirtas“ su žmogumi – tarnauja veržimosi į tikslą raidai.

1 komentaras

Vienas atsiliepimas

  1. Rollandas  •  25 kovo, 2009 @11:27

    O va čia tai idėja… Viską į bendrą sąskaitą… ;..)

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>