Išėjimo iš krizės programa

Krizė, globalizacija

Klausimas: Kokią išėjimo iš krizės programą galima pasiūlyti G20 šalių lyderiams?
Atsakymas: Mūsų programa:
1) kiekvienam žmogui pasaulyje suteikti aiškias žinias apie tai, kokioje epochoje esame, ir kad nesusijungus neįmanoma išgyventi.
2) paprastai paaiškinti pagrindinius teiginius: ką reiškia susijungti, kaip susijungiame duodami vieni kitiems, kas žmogui yra gyvybiškai būtina, kaip tai teisingai padalyti ir t. t.
Pamažu, etapais žmonės supras, kaip užmegzti naujus ryšius, išsaugant visas gamybos sferas. Tai galima atlikti tik tada, kai sau pasiliekama tai, kas būtina, o perteklius dalijamas po lygiai pasauliniu mastu.
Verta imtis tokių veiksmų bent vienoje pasaulio dalyje. Ir kas panorės – prisijungs, kas nepanorės – neprisijungs. Vos tik žmonija pajudės šia kryptimi, ji pajus gamtos geranoriškumą, nes veiks pagal jos dėsnius. Dėl harmoningos tarpusavio sąveikos visur kur bus matyti teigiami rezultatai. Pamažu, vadovaujantis jausmais ir gaunamomis žiniomis, pasaulis galės judėti į priekį.

1 komentaras

Vienas atsiliepimas

  1. virgis  •  18 gegužės, 2009 @00:21

    Grybauskaitė, :
    PREZIDENTĖ GRYBAUSKAITĖ:
    „Esu pasirengusi kartu su visais išspręsti Lietuvai svarbius klausimus. Šie rinkimai rodo, kad tie laikai, kuriuose gyvenome iki šiol, praeina. Kad burbulų pūtimas, kuris yra kuriamas už pinigus, neveikia. Tad mūsų žmonės yra atsakingi, sugeba pasirinkti kuo jie tiki ir ko jie nori. Sveikinu Lietuvos žmones dėl jų apsisprendimo. Manau, kad mes kartu, jei jie manimi pasitikės, galėsime iššokti iš sunkmečio daug geresni, tiesesni ir turtingesni“, – sakė kandidatė į prezidentus.

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>