Kaip pajusti anapus pasaulio?

Dvasinis darbas, Realybės suvokimas

Klausimas: Esu perskaitęs tik „Kabala arba Kvantinė fizika“ ir pradėjau skaityti knygą Zohar su jūsų komentarais. Ar galėtumėte kokiu nors konkrečiu pavyzdžiu paaiškinti, kaip reikia keisti savo savybes atidavimo linkme, kad nors sekundėlę pajusčiau, apie ką kalba kabalos mokslas. Supratau iš knygų, jog nebūtina keisti savo veiksmus mūsų gyvenime, o būtina keisti savo ketinimą.
Kiek besistengčiau rasti konkrečias veiksmų instrukcijas, niekaip nerandu. Arba instruktavimas baigiasi tuo, kad reikia „iškalti“ viską, ką mums papasakojo kabalistai, kad po to visas šias žinias surinkčiau į visumą – ir tada pradėsiu jausti ir suprasti, kaip sutvarkytas pasaulis, ir sugebėsiu visa siela persismelkti kiaurai per materiją? Prašom papasakoti, kaip jums pavyko pakilti virš savo ego?
Atsakymas: Pojūtis kyla iš teisingai suderinto noro, siekiant užmegzti ryšį su kitais, susijungti į vieną visumą. Nes sudužimas ir atskyrimas išardė šį ryšį ir tik šį mus vieną nuo kito skiriantį pasidalijimą reikia ištaisyti. Šio tikslo siekimas vadinamas „ketinimu“ (kavana). Šis ketinimas turi lydėti mūsų kabalos studijas, santykius su bičiuliais ir platinimo veiksmus. Būtent ketinimas pasiekti susijungimą (per O“M) nulemia noro ištaisymą – ir tiek, kiek išsitaisote, pradedate jausti nore (ketinime, O”CH) aukštesniojo pasaulio kontūrus.

„Kabala arba Kvantinė fizika“ (rusų k.)

„Zohar“ (EN, RU)

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>