Rešimot istorija ir vystymasis

Kabala

Klausimas: Papasakokite, kaip kinta rešimot, pasiremdamas pavyzdžiais iš istorijos?
Atsakymas: Periodiškai besikeičiantį mūsų požiūrį į gyvenimą lemia besikeičiantys mumyse „genai“ – rešimot (iš hebrajų k. žodžio rošem – „įrašas“). Todėl kad egoizmo kitimo etapai įrašyti kiekviename mūsų nuo pat pradžių, kai bendra siela suskilo į daugybę sielų.
Rešimot mumyse pasireiškia nuosekliai didėjančia tvarka 0-1-2-3-4.  Todėl pradiniuose realizacijos mumyse etapuose rešimot sukeldavo nedidelį egoizmą, – tuose gyvenimuose mes buvome „naivuoliai“, vergai, ponai. Vėliau, mumyse labiau išsivysčius rešimot, gimdami vėlesnėse epochose norėjome tapti labiau nepriklausomais darbininkais, vasalais, baudžiauninkais. Moteris tekindavome be jų sutikimo, ir tai buvo laikoma „teisinga“ – nedidelis jų egoizmas netrukdė mylėti savo vyrų. Tai „buvo įprasta“. Dar vėliau, mumyse realizuojantis dar labiau išsivysčiusiems rešimot, norėjome būti tik laisvai samdomi darbininkai, darbdaviai, bet ne ponai, – laisvė, lygybė (ir moterų) bei kt.
Rešimot mumyse sukelia norus, norai sužadina protą, kad pasiektume tai, ko norime. Ir šiandien matome, kaip toje pačioje epochoje skirtingose tautose pasireiškia skirtingi rešimot, ir todėl mes gyvename įvairiose kultūrose, formacijose. Globalizacija skatina greitą rešimot realizaciją kiekviename ir visuose kartu.
Kokie rešimot realizuojami tautoje ar civilizacijoje, galima nustatyti pagal pasirinkimus:
-žmonos (savanoriškas, iš meilės, prievartinis, grobiant nuotaką, išperkant, liepiant tėvui ir kt.),
-valdžios (primetama, nors po to priimama ir mylima kaip iki šiol Rusijoje, renkama, paveldima),
-gyvenamosios vietos (pririšama prie vietos, registruojama, galioja pasų sistema, judama laisvai),
-ir kitų dalykų.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>