Didžiulis noras ir žmogaus galimybes pranokstančios pastangos

Dvasinis darbas

Svarbiausia, kad kas akimirką noras būtų maksimaliai didelis. Tarsi vaikas, kuris jau kitą akimirksnį norės kažko kito, bet dabar, šią akimirką jam būtinai reikia gauti tai, ko jis trokšta.
Labai svarbu prašyti ir reikalauti tik kažko vieno, reikia, kad noras būtų didžiulis, reikia siekti jį užpildyti.
Dvasiškai vystantis didžiulis noras garantuoja sėkmę! Juk jeigu noras nėra didelis – jis netobulas, vadinasi, neatitinka dvasinio pasaulio, kuris kiekvienoje pakopoje tobulas, absoliutus.
Jeigu žmogus trokšta dvasingumo, bet su tam tikrom išlygomis – jis taip ir gali likti kyboti tarp dangaus ir žemės iki pat savo gyvenimo pabaigos. Iš Aukščiau pagalbos negaus.
Net jeigu akimirkai pavyko pajusti pakilimą – pasistenk įeiti ir išvystyti tą būseną „kiek tik įmanoma “ – šios pastangos ir bus tavo malda (MAN) pakilti.
Būk it vaikas, kuris visada nori tapti didesnis nei yra dabar, kuris stengiasi daryti tai, ko niekada nemokėjo! Jis nuolatos daro ką nors pirmą kartą, kaskart pridėdamas kažką naujo – ir taip vystosi.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Noras turi būti tikslingas“

„Prašykite ir išsipildys“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>