Kūrėjas – kūrinio viduje

Kūrėjas, Realybės suvokimas

Kūrėjas – tai mano ištaisyta savybė. Kūrėjas atsiskleidžia kūrinio viduje – hebrajų kalboje Jis vadinamas „Bo-re“ – „Ateik-Pamatyk“.
Turiu pasiekti ištaisytą būseną, ištaisytą save, tada pamatysiu šias ištaisytas savybes ir pavadinsiu jas Kūrėju.
Kūrėją atskleidžiu tik savyje, savo ištaisytuose suvokimo induose. Išorėje nieko nejaučiu.
Visą realybę, visa, kas egzistuoja, suvokiu savyje, savo pojūčiuose. Todėl knygoje „Zohar“ rašoma, kad visi pasauliai ir visa, kas juos pripildo, įskaitant Kūrėją, yra žmoguje.
Nes jaučiami tik savyje. Tik atrodo, kad viskas išorėje.
Tokia iliuzija mums duota tyčia, kad per pojūčių „savyje“ ir „mano išorėje“ prieštarą įgaučiau  gebėjimą matyti pasaulį, save ir Kūrėją iš šalies ir savyje – ir taip galėčiau pajusti kūrinį, kaip Jis, iki sukūrimo, kūrimo procese ir toliau, būsimose aukštesnėse būsenose.
Dvasiniai pojūčiai statomi ant „svetimų“ norų pojūčių, kuriuos prisijungiu meile ir noru duoti.
Taip mano noras išauga – ir aš, susijungdamas su vis didesniu kiekiu, atskleidžiu vis platesnę realybę.
Mūsų pasaulyje mes atskleidžiame pasaulį Asija – kai kiekvienas uždarytas savo paties viduje, savame, o tai reiškia, egoistiniame, nore.
Jeigu pradedu vienytis su grupe, su panašiais į mano norais pasiekti Kūrėją, tai proporcingai susiliejimui su jų norais atskleidžiu kitą pasaulį – pasaulį Jecira.
Kiek susivieniju su aplinka į  bendrą norą, tiek atskleidžiu savo pasiektą atidavimo savybę, kuri ir vadinasi „Kūrėju“.
Po to man atsiskleidžia dar didesnis egoistinis noras, mano Aš, ir virš jo, bandydamas susivienyti su grupe, aš pasiekiu Brija pasaulį.
Taip mes atskleidžiame visus penkis pasaulius. Baal Sulamas straipsnyje „Įvadas į kabalos mokslą“ rašo, jog visi pasauliai yra žmogaus viduje.
Kabalos mokslas – tai Kūrėjo atskleidimas kūriniui, kūrinyje, jo ištaisytuose noruose, suvokimuose.
Atskleisdami atidavimo savybę, mes suvokiame jos Šaltinį, jos Įkūrėją. Šį patį giliausią vidinį suvokimą ir vadiname Kūrėju.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Kas yra Kūrėjas?“

„Visi pasauliai – mano viduje“

„Kur prasideda dvasingumas“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>