Nebijokite klaidų

Dvasinis darbas

Klausimas: ar pasiruošimo periodas – tai laikas koncentruoti norus?
Atsakymas: Žinoma! Pasiruošimo periodas – tai ypatingas ir itin svarbus laikas, kadangi būtent šiuo metu paslėptyje ir tamsoje stengiamės išgryninti visas mūsų savybes, tikslus, priemones, vidines nuostatas.
Dėl to, jau pakilę virš machsomo, galime ištaisyti savyje visą blogį, kurį šiuo periodu išryškinome ir paruošėme ištaisyti.
Baal Sulamas aiškina, kad pasiruošimo metu mes „įvykdome“ (atskleidžiam savyje) „edonot“ (tyčinius nusidėjimus) ir „šgagot“ (netyčia daromas klaidas, neapdairumus).
Klaidas ir neapdairumus ištaisome po pasiruošimo – etape, kuris vadinasi „atidavimas dėl atidavimo“, o tyčinius nusidėjimus – „gavimo dėl atidavimo“ etape.
Pasiruošimo periodas skirtas visiems „nusidėjėliams“, esantiems mumyse, atskleisti. Atskleidimo greitis priklauso nuo mūsų gebėjimų, tačiau svarbiausia, išgryninant juos, iškęsti visa tai, nepabėgti iš dvasinio kelio! Kol visų jų nepažadinsime, nepajėgsime peržengti machsomo.
Machsomą įmanoma peržengti tik tada, kai pakeliu save virš nusižengimų ir neapdairumų. Aš netaisau jų, aš kylu virš jų.
Po to, jau už machsomo, ištaisau juos ketinimu „atiduoti dėl atidavimo“. Naudoju juos tokius, kokie yra, sutinku su jais likti atidavime dėl atidavimo – tai reiškia, kad pereinu Sinajaus dykumą.
Vėliau ištaisau juos ketinimu „gauti dėl atidavimo“ – tai reiškia, kad įžengiu į Izraelio žemę (atskleidžiu Kūrėją).
Pasirodo, tuose pačiuose noruose ir savybėse, kurie manyje atsiskleidė iki machsomo, vėliau atskleidžiu Aukštesnįjį pasaulį, Kūrėją.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Paslėptį paversti atskleidimu“

„Nematomos gairės kelyje“

„Balta dėmė“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>