Kur mistika, o kur mokslas?

Dvasinis darbas, Kabala ir kiti mokslai

Įprastas mokslas, tirdamas mūsų pasaulį penkiais jutimo organais ir jiems padedančiu protu, siekia pro fizinę materiją prasiskverbti į dvasinio pasaulio materiją.
O tai neįmanoma dėl vienos paprastos priežasties – mūsų pasaulio materija jaučiama tik tada, kai mūsų suvokimas yra egoistinis. Dvasinę materiją galima pajausti tik iš davimo savybės.
Kitaip tariant, mūsų suvokimas priklauso nuo žmogaus savybių – egoistinių ar altruistinių. Su gavimo savybėmis (jeigu žmogus egoistas), neįmanoma studijuoti dvasinio pasaulio, davimo savybės.
Bet iš egoizmo kildami į davimo savybę galime iš išorės, objektyviai tyrinėti egoizmą. Jeigu žmogus patektų į dvasinį pasaulį, prieš tai neturėjęs egoistinių savybių, jis irgi nesuprastų, kaip tai įmanoma.
Tarp šių savybių nėra jokio ryšio, tai lyg kits kito nesuprantantys ugnis ir vanduo. Todėl apie dvasinį pasaulį sakoma: „Įdėjo pastangų ir rado!“
Tu stenkis, nes egzistuoja sistema, kuri galiausiai suteiks tau davimo savybę – ir tu suprasi, kas tai yra. O iki to – visas dvasingumas tau tebus tuščios kalbos.
Būdami egoistiniame nore iš jokių tyrinėjimų nesuprasime, kas yra dvasinis pasaulis ir siela. Norint suprasti, pirmiausia reikia pakeisti savo savybes į altruistines.
O jeigu bandai nepasikeitęs tyrinėti pasaulį, kuriame nesi – tai vadinasi mistika.
Arba neteisingai apibrėži dvasingumą, manydamas, kad tai ne davimas, o kažkokie „nežemiški“ nuotykiai.
„Anapus“ gali būti tik davimo savybė, nes šiapus yra tik materija – gavimo savybė.
Jeigu dvasingumą apibrėžiame kaip davimą ir meilę, esančią virš mūsų ego, tai ji nesusijus su tuo, ar mūsų gyvūninis kūnas gyvas ar miręs ir apskritai nesusijus su kūnu, taip pat nepriklauso nuo mūsų proto išsivystymo.
Viskas priklauso nuo to, ar yra troškime davimo savybė. O šią savybę galima gauti tik mokantis pagal kabalistinę metodiką ir pritraukiant taisančią Šviesą – kito laiptelio davimo savybę, vadinamąją Aukštesniąją jėgą.
Todėl užsiėmimai „dvasingumu“, neįgijus davimo savybės, vadinami mistika – juk tai kažkas išgalvoto.
O kabala – mokslas, nes priklausomai nuo įgytos davimo savybės, tu tyrinėji viską, kas vyksta tavo gavimo ir davimo savybėse, o šiuo tyrinėjimu ir grindžiamas visas mokslas.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Nuostabus, tačiau visiškai realus atradimas“

„Dvasinis mikroskopas“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>