Be pastangų machsomo nepereisi

Dvasinis darbas

Klausimas: Koks tikslas savyje ieškoti visko, kas aprašyta knygoje „Zohar“, dar iki pereinant machsomą?
Atsakymas: Nes be vidinio ieškojimo machsomo nepereisime.
Machsomas yra mumyse, ir mes norime prasiveržti pro jį tuo, kad stengiamės savo viduje atpažinti viską, apie ką pasakoja „Zohar“. Tai ir reiškia, kad stengiuosi pereiti machsomą.
Nejaugi manote, kad sėdėdami ir laukdami, kol ateis laikas, mes pereisime machsomą? Taip nebus. Laukti beprasmiška! Kūrėjui reikia mūsų pastangų – be pastangų įgyti dvasingumo neįmanoma.
O pastangos ir yra tai, kuo dabar užsiimame – stengiamės nukreipti mūsų norą taip, kad suvoktumėme, suprastumėme, priimtumėme, įgytume tas dvasines savybes, apie kurias kalba knyga „Zohar“.
Mes norime, kad ateitų Šviesa ir grąžintų mus į šaltinį, atskleistų mumyse šias savybes. Būtent tai ir rodo, kad  norime pereiti machsomą.
Juk viską apibrėžiame ir jaučiame per norą. Kūrėjas šį norą tik sukūrė, o jį suformuoti, performatuoti iš žemiškojo į dvasinį turime mes patys – tik tada jame pajusime Aukštesnįjį pasaulį.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Klausimai kelyje – 5“

„Prieš tave – beribis malonumas“

„Visa žmonija – per machsomą“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>