5 gramai aukso iš 100 kg rūdos

Dvasinis darbas

10 kabalisto Šimono mokinių, sukūrusių knygą „Zohar“, – tai 10 ištaisytos sielos sfirų.
Todėl jie gali praleisti mums Aukštesnį švytėjimą (Zohar), Šviesą, ateinančią nuo Arich Anpin galvos. Tai Šviesa iš paties aukščiausio šaltinio, kuris tik gali mus pasiekti.
Mėgindamas rasti savyje kokią nors savybę, apie kurią pasakoja „Zohar“, privalau suprasti, kad netgi ant mano mažos pakopos manyje egzistuoja visos 10 sfirų, nors dabar ir neskiriu jų savo noro laše.
Tai kol kas tik noras be jokios krypties. Bet šiame sėklos laše jau yra viskas, kas paskui su ja atsitiks – visos savybės ir visas gyvenimas.
Ten trūksta tik mano pastangų, kurias turiu pridėti prie šios sėklos lašo, ir tada iš jos išaugs žmogus!
Pastangų reikia dirbant su aplinka, su grupe ir su knyga. Aplinka įteigia man didesnį ir svarbiausia, teisingą norą siekti dvasinio tikslo.
Kartais žmogus dega noru ir jam atrodo, kad jam grupė nereikalinga. Bet jis nesupranta, kad jo troškimas nepatikrintas ir negali būti nukreiptas į tikslą, jeigu jis neperleidžia šio noro per grupę.
Noras niekados nebus nukreiptas į Kūrėją, nes Kūrėjas atsiskleidžia ryšyje tarp mūsų, tarp sielų.
Todėl bet kurį savo norą turime perleisti per grupę ir gauti iš jos jėgų susijungti ir duoti.
Jeigu tu paprasčiausiai degi noru kabalai ir Kūrėjui, tai šitai kol kas nieko neverta. Tu dar netrokšti dvasinio pasaulio.
Privalai žinoti, kad dvasingumas – tai davimas, meilė artimam. O šito tau jau nelabai norisi…
Todėl savo didžiulį norą, su kuriuo atėjai, privalai perleisti per grupę. Tuomet pamatysi, kiek iš tikrųjų jis nukreiptas į dvasingumą.
Galbūt iš 100 kg noro, kuriuo degi, tau liks tik kokie 5 gramai. Bet šie 5 gramai bus nukreipti į tikslą, ir su jais tu tikrai galėsi kreiptis į Kūrėją.
O su tais 100 kg tu tiesiog sudegsi, stovėdamas vietoje ir niekur nejudėdamas.
Todėl turime įnešti savo dvasinės sėklos lašelį į teisingą aplinką ir gauti iš jos jėgų duoti, gauti kryptį, reikia, kad aplinka išminkytų mane kaip tešlą, kurią pašauna į krosnį, kad iškeptų duoną.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Pirmasis dvasinio kelio etapas“

„Kūrėjas privers mus susivienyti“

„Naujasis pasaulis“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>