Besiplečianti Begalybė

Kabala, Kūrėjas, Realybės suvokimas

Klausimas: Sakoma, kad gamta vystysis pagal Kūrėjo sumanymą tol, kol sėkmingai jį įvykdys. Ko iš mūsų nori Kūrėjas?
Atsakymas: Viskas privalo susilieti su Juo. Kūrėjas nesukūrė nieko kita, tik vieną noro taškelį, kuriame mes ir egzistuojame. Šis taškas yra Šviesos okeane, Kūrėjuje. Mums tereikia pajusti šią galią, visą šią pilnatvę ir vienybę su Kūrėju, kuri yra vienintelė sukurta būsena. O visa, kas vyksta po to – vyksta tame pačiame taške, sukurtame „iš nieko“.
Visi čia patiriami įspūdžiai ir pojūčiai – visa tai vyksta su mumis, su kiekvienu iš mūsų, manančiu, jog pasaulis – tai  jis ir jį supantys žmonės bei gamta. Iš tikrųjų visa tai telpa viename taške, kuriame vyksta visi įmanomi pokyčiai, leidžiantys pažinti tikrąją savo būseną.
Kūrėjas nori, kad šis taškelis nueitų visą jam skirtą kelią,  kad didelėmis pastangomis suvoktų, kas yra Šviesa ir Kūrėjas, sukūręs šį tašką iš nieko. Mes turime sužinoti, ką reiškia „iš nieko“, „taškas“, „Šviesa“, turime sužinoti, kodėl jis viską sukūrė.
Mes nežinome, kas bus su mumis, kai atskleisime visa tai, bet, matyt, pasiekus tobulybę, prieš mus atsivers nauji horizontai.
Bet tai nesvarbu, nes mes kylame pakopa po pakopos, ir kiekviena iš jų – paruošiamasis etapas tolimesnei. Mes negalime peršokti per pakopas. Tačiau kaskart privalome siekti Begalybės, nes ten mes siunčiame savo maldą (MAN) ir iš ten gauname atsakymą (MAD). Tik toks elgesys yra teisingas ir tik taip galima pasiekti reikiamą rezultatą. Juk viskas nukreipta į Begalybę ir viskas ateina iš ten, ir nesvarbu, kad mus skiria daugybė pakopų. Visos šios pakopos – tai kol kas nuo manęs paslėptos mano paties būsimos būsenos. Būsimą pakopą aš suvokiu kaip Begalybę.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Dvasinio pakilimo žemėlapis“

„Kur neša mus audringas okeanas?“

„Gyvenimo ir mirties klausimas“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>