Moterų pagalba silpnajai lyčiai

Moters dvasingumas, Vyras ir moteris

Pranešimas (žurnalas „Psichological Science“): Kolumbijos universiteto mokslininkai įrodė, kad moters prisilietimas skatina vyrus labiau rizikuoti. Tai aiškinama tuo, jog vyrams dėl to sustiprėja saugumo jausmas, – panašiai motinos prisilietimai paveikia ir kūdikį.
Savanorių grupei teko dalyvauti žaidimuose. Prieš pat žaidimą eksperimento dalyviai susitikdavo su vyru arba moterimi, kurie juos tiesiog pasveikindavo arba dar ir prisiliesdavo –paliesdavo petį ar paspausdavo ranką.
Mokslininkai nustatė, kad moters prisilietimas abiejų lyčių žaidėjus paskatina labiau rizikuoti ir tikėtis žaidime didesnio apdovanojimo.
Efektas stipresnis, jei moteris liečia  petį, o ne spaudžia ranką. Fizinis kontaktas su vyru nesukelia elgesio pokyčių.
Efektas susijęs su saugumo jausmu, kuris vaikams atsiranda dėl motinos prisilietimo. Būtent jis priverčia vaikus išdykauti ir ieškoti nuotykių.
Komentaras: Kabala lyčių dvasinį darbą skirsto į dvi dalis: moteriškoji pusė padeda, įkvepia, nukreipia, suteikia norą (malchut), o vyriškoji dalis (ekranas ir O“CH), moteriškosios pusės nukreipta į tikslą (grobį), eina į „medžioklę“, pasirengusi rizikuoti, pakilti virš savo prigimties. Be moterų žmonės savo tikslo nepasieks.
„Mokslininkai nustatė, kad moters prisilietimas abiejų lyčių žaidėjus paskatina labiau rizikuoti ir tikėtis žaidime didesnio apdovanojimo.“
Moterys sugeba įkvėpti ir viena kitą, savo aplinkoje ugdyti stiprius norus – dėl to moterys ir   skatinamos kurti moterų kabalistinę organizaciją, o ne individualiai veikti vien tik „savo“ vyrus.
Teisinga lyčių sąveika užtikrins mums visiems šviesią ateitį.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Kūrėjas girdi moters norą“

„Kūrėjui – visi esame moterys“

„Vyras ir moteris – dvi stichijos“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>