Ilgas kelias vienybės link

Dvasinis darbas, Krizė, globalizacija, Viena siela

Klausimas: Kodėl kartais tik po daugelio metų žmogus išgirsta apie būtinybę susivienyti?
Atsakymas: Šis procesas vyksta per visą mūsų istoriją.
Visa mūsų raida iš kartos į kartą, visuose mūsų gyvenimo ratuose skirta tam, kad atvestų mus į tokią būseną, kurioje būtume priversti susivienyti.
Visa mūsų istorija prasidėjo sudužus bendrajai sielai – mūsų dvasiniam indui.
Nuo tol visos šios dalys susiduria vienos su kitomis, nekenčia viena kitos ir nesupranta, kas jos yra, iš kur kilusios ir kam egzistuoja. Joms svarbiausia – nuolatinė tarpusavio kova.
Palaipsniui, etapas po etapo, iš esmės turime suprasti, kad dėl šios neapykantos ir mūsų egoizmo daug prarandame – tiek daug, kad mums būtina susivienyti.
Kodėl? Nes palaipsniui, vystydamiesi, suvokiame, kad esame tarpusavyje susieti. Mums telieka arba užmušti vieniems kitus, arba gyventi taikiai. Tad ką gi daryti?..
Bet tie, kurie siekia dvasiškai vystytis, susiduria su problema. Visas pasaulis juda susivienijimo link „beito“( savo laiku) būdu.
Neturėdamas išeities, logiškai samprotaudamas, matau, kad mums būtina susivienyti. Bet, kita vertus, atskleidžiu, kad mes to nesugebame. Taip jaučiasi visas pasaulis.
O tie, kuriuose pabudo taškas širdyje, ima girdėti, kad jiems būtina susivienyti, kad tik taip galima pasiekti dvasinį pasaulį. Bet jie nejaučia tam poreikio.
Vadinasi, kad vieni atskleidžia būtinybę susivienyti, tik nežino, kaip tai padaryti ir neturi tam jokių priemonių. O kiti turi metodą, kurį taikant galima susivienyti, bet nejaučia tam vidinio poreikio, skirtingai nei visas pasaulis.
Turbūt šioms dviem grupėms, išorinei ir vidinei dalims, teks susivienyti ir papildyti vienai kitą. Mes pateikiame susivienijimo metodiką, o jie perduoda mums poreikį vienytis.
Taip kūdikiai perduoda tėvams savo poreikius, o juos suvokę tėvai gauna tai, ko reikia kūdikiui.
Todėl išorinė aplinka – vidinio poreikio susivienyti nešiotoja, o mes – susivienijimo metodikos savininkai. Ir taip papildysime vieni kitus.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Vaistai jau pradėjo veikti“

„Mes visi atsakingi vienas už kitą“

„Ateities visuomenės globali sistema“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>