Leiskite Šviesai šviesti!

Dvasinis darbas

Klausimas: Davimas – tai veiksmas ar noras duoti?
Atsakymas: Ką galima duoti Kūrėjui, jei Jam netrūksta nieko, išskyrus tavo ryšį su Juo? Net ir to Jam nereikia.
Kūrėjui trūksta vienintelio dalyko – kad taptum toks pat kaip Jis. Tuo suteiksi Jam malonumą. Kodėl? Todėl, kad tada būsi geriausios būsenos.
„Bet aš nenoriu būti geriausios būsenos! Noriu galvoti tik apie davimą!” Jei galvoji apie davimą – tai ir galvoji, kaip pasiekti pačią tobuliausią būseną.
Svarbu, kas tave skatina: noras duoti Kūrėjui, dėl kurio sieki tobulos būklės, ar sieki jos, nes ji – pati geriausia, o davimas Kūrėjui tau tėra užmokestis… Dėl ko tu dirbi?
Negali būti noro duoti be jo realizavimo. Jei nori, turi ir įgyvendint šį norą. Davimo veiksmas ir noras duoti – vienas ir tas pats.
Dvasinėje plotmėje nėra fizinių veiksmų, visas mūsų darbas – pajusti norą duoti. Ką gali suteikti Kūrėjui? – Tik norą duoti Jam!
Mes atskleidžiame Chochma Šviesą. Dėl ko turime atskleist šią šviesą – dėl Kūrėjo ar dėl kūrinių?
„Aš duodu Kūrėjui!” Ką tu duodi?.. Ar anksčiau Jis neturėjo Šviesos, o dabar turi? – Tu duodi Jam savo ryšį. Tavo ryšys su Juo vadinamas veiksmu.
Tavo noras – tai jau veiksmas. Tačiau šis noras turi būti išbaigtas, kitaip tai nebus noras.
Jis turi išsivystyti per visas keturias stadijas. Ir tik ketvirtojoje stadijoje  atspindėta Šviesa pasiekia Keter – tai ir yra davimas.
Tačiau kurioje Keter vietoje  yra davimas? Jis jaučia, kad duoda Kūrėjui, – ir to pakanka. Juk Kūrėjas neturi norų (kelim) – nei gavimui, nei davimui. Jis neturi jokių norų.
Kai jauti, kad duodi Jam – tai Jo pasitenkinimas, juk Jis yra tavyje. Tu tiesiog leidi Šviesai šviesti.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Kaip suteikti malonumą Kūrėjui?”

„Gyvenimas – begalinis malonumas”

„Visas gyvenimas – tarp dviejų Šviesų”

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>