Atlygis už davimą

Dvasinis darbas

Klausimas: Kaip galiu išlaikyti motyvaciją atiduoti, jeigu nematau jokių savo veiksmų rezultatų?
Ar turiu aklai tikėti, kad taip mane veikia studijuojamas tekstas?
Atsakymas: Čia dviguba problema. Viena vertus, turiu prašyti davimo savybės, kuo aš visiškai nesuinteresuotas.
Kita vertus, jeigu ir įvyksta toks stebuklas, kad aš staiga noriu atiduoti, vis tiek laukiu šio veiksmo rezultato gaunančiuose kėlim, kurie negali gauti atlygio už davimą.
Šito tiesiog negali būti, nes jei aš duodu, tai ir rezultatą jaučiu atiduodančiuose kėlim. Bet jeigu duodu, o rezultato laukiu gaunančiuose kėlim, tai lieku dvigubai tuščias.
Todėl tai, jog žmogus nemato tam tikrų savo gerų, teisingų veiksmų, kuriuos jis gal ir atlieka, rezultato – natūralu, nes ne ten ieško.
Jis tikrina savo piniginę – na, kur atlygis už atidavimą? Kur pinigai, kur garbė, valdžia, sveikata, bent kas nors?
Tačiau šiuose kėlim nėra rezultato, netgi atvirkščiai, jie dvigubai tušti. Tiek stengeisi – ir nieko nėra.
Na, tiek to, jei būčiau nesistengęs – nedirbantis negauna (nors aš pasiruošęs gauti ir nedirbdamas), nėra kam reikšti pretenzijų. Bet jeigu duodu ir negaunu, tai dvigubai blogai.
Ką gi daryti? Norint pajusti reakciją į atidavimo veiksmus, jos naudą, reikia atverti atiduodančius kėlim. Reikia teisingai suprasti, koks turi būti davimo rezultatas.
Kaip pasakyta – atlygis už įstatymo vykdymą yra pats įstatymo vykdymas. Arba – atlygis už įstatymo vykdymą yra Teikiančiojo įstatymą pažinimas.
Aš atveriu manyje staiga pradedančią reikštis davimo savybę, viską valdančią Aukščiausiąją jėgą, su kuria staiga pajuntu tam tikrą ryšį.
Arba jaučiu, kad siekiu toliau veikti šia kryptimi. Tai yra atlygis. Jo reikia ieškoti. Mūsų problema ta, kad ieškome ne to ir ne ten.

Daugiau šia tema skaitykite:

Amžinasis variklis, varomas davimo energija

Kaip valdyti savo būsenas?

Psichologinis barjeras davimo kelyje

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>