Slaptasis „Zohar“ kodas

Kabalos mokymasis

Klausimas: Ar galima sakyti, kad knygos „Zohar žodžių tėkmė keičia mus kartu jungiančių jėgų galią ir kryptį?
Atsakymas: Mes nežinome, kaip tai veikia. Čia yra kažkas, kas kol kas nuo mūsų labai giliai paslėpta.
Viena vertus, Knyga parašyta tokia kalba, kad mes lyg ir galime matyti joje visiškai logiškus dalykus, rasti ryšį su jais, kažkokiu būdu pamatyti save juose arba juos mumyse.
Tarp manęs ir knygos yra tam tikra interakcija, ryšys ir supratimas, kad Knyga kalba apie mane, ir aš esu joje.
Bet šis pojūtis visiškai klaidingas. Tiesiog tokia forma mums pateikiamas pasakojimas, kuris mums labai tolimas, į nieką nepanašus ir svetimas. Tarytum kažkokia pabaisa įgytų žmogaus pavidalą, kalbėtų su mumis, o mes galėtume suprati tiktai jos išorinę formą – matyti rankas, kojas, galvą. Bet tai visai ne taip.
Todėl į „Zohar turime žiūrėti kaip į Knygą, turinčią tam tikrą slaptą kodą, dvasinių instrukcijų seką. Aš nežinau, kaip viduje tai parašyta ir negaliu prie to prisiliesti.
Norėdamas su šiuo kodu užmegzti kokį nors ryšį, skaitau „Zohar. Bet ryšys atsiranda ne iš to, kad klausau arba skaitau tekstą, jis priklauso nuo mano noro susijungti su šiuo vidiniu kodu, kad jis mane pakeistų.
Knyga gali būti parašyta įvairiausiomis formomis, aš netgi galiu nesuprasti nė vieno žodžio. Svarbu norėti, kad vidinis Knygos turinys ištaisytų mane. Jos vidinis turinys – tai dvasinis pasaulis su visu jo mechanizmu, veiksmais ir jėgomis, o ne popierius su viršeliu.

Daugiau šia tema skaitykite:

Kada atsiveria „Zohar“

Kaip reikia skaityti knygą „Zohar“

Sujungti širdį ir protą

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>