Nepražiopsokite progos!

Dvasinis darbas

Viliuosi, kad suprasite, kas yra dvasinis stimuliatorius, kurį norime sukurti.
Juk grupė tai kažkas itin miglota, nepažįstama, nežinia, kur esanti, tarsi kybanti ore.
O stimuliatorius tai visiškai apčiuopiama vieta virtualiame tinkle, kuriame sukaupti klausimai, atsakymai, siekiai, tikslai, aiškinimasis ir į jį galima žiūrėti, kaip į trečią asmenį. Kol kas toks santykis su grupe, siela, kitu pasauliu, Kūrėju mums labiau suprantamas.
Dvasinis pasaulis atsiskleidžia mūsų tarpusavio ryšyje, mus jungiančiame tinkle. Todėl turime sukurti tą mus siejančią erdvę internete ir žiūrėti į tai, kaip į mūsų tarpusavio ryšį, kaskart suteikdami tam vis didesnę jėgą.
Kiekvienas ten dalyvaujantis žmogus galės gauti didelį įspūdį ir įkvėpimą, juk tai bus labiau suprantama ir labiau apčiuopiama aplinka, prie kurios iš tikro galima „prisiliesti“.
Juk šiandien žmonės gyvena virtualioje erdvėje, atveria ten ištisą jausmų pasaulį, naują išmatavimą – vietoje mūsų materialaus gyvenimo.
Jeigu pasieksime tokią būseną, kad grupė per šį stimuliatorių veiks mus, žadins mus, – neprarasime nė akimirkos judėdami dvasinio pasaulio link.
Juk gali būti taip, kad visas žmogaus gyvenimas – tai tik akimirka, ir netgi ji gali likti neužbaigta, nes ši akimirka pradedama iš aukščiau, o užbaigiama mumis žemai.
Kūrėjas pažadina žmogų, o žmogus turi atsakydamas reaguoti. Jeigu jis sureagavo į pasiūlymą suartėti – akimirka baigiasi ir prasideda kita.
Iš tokių akimirkų ir susideda gyvenimas, iš jų susideda mūsų tobulėjimas, kiek suspėsime per šį gyvenimą. Tačiau jeigu žmogus nereaguoja – akimirka nesibaigia…
Saugok akimirką!

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>