Tik Kūrėjas duoda sielą

Vyras ir moteris

Klausimas: Kaip turiu elgtis su žmona, kad tarp mūsų pajaustume Kūrėją?
Atsakymas: Stenkitės, kad visi jūsų tarpusavio santykiai būtų tik tam, kad atskleistumėte Kūrėją tarp jūsų. Tai garantuoja visišką santaiką namuose ir yra naudinga abiems netgi tik iš egoistinių paskatų.
Tai labai veiksminga priemonė. Ji teisingai orientuoja žmogų viso jo gyvenimo metu. Juk grupė ir draugai kol kas žmogui yra dirbtinis darinys, visą žmoniją jis jaučia dar toliau, o visi pasauliai – apskritai toli. Žmona pati artimiausia, juk pasakyta: „Žmona žmogui – kaip jo kūnas“.
Kita vertus, tu staiga atskleidi, kad turi partnerį visur kur! Kūrėjo padedamas imi jausti, kad kiekvienam tavo judesiui yra jos judesys.
Nesvarbu, koks judesys: proto, širdies ar fizinis, visur kur vyksta sinchroninis judesys tarsi Kūrėjas atsiskleisdamas suklijuotų visas dviejų atskirų puselių detales ir formas.
Mums tik reikia stengtis tarp savęs atskleisti Kūrėją – mus jungiančią jėgą, kurią norime pasiekti kaip savo bendro gyvenimo pasekmę. Kitaip visas šis gyvenimas tebus gyvūninis egzistavimas.
Mes dviese norime atskleisti tarp mūsų esančią vienijančią jėgą – trečią komponentą, papildantį mus taip, kad tampame it vienas!
Kada Jis mus sujungs į vieną, mes įjungsime Jį savyje ir tapsime viena visuma būtent todėl, kad Jis yra mūsų viduje ir mus užpildo.
Tai vadinama: „Vyras, žmona ir Kūrėjas tarp jų“. Jis dalyvauja visur, kas tarp jų egzistuoja. O daugiau nieko ir nėra, juk kiekvieno noras nukreiptas į kitą. Tai visai kaip Zeir Anpin ir Malchut santykiai: jis visas nukreiptas į ją, o ji – į jį.
Kūrėjas atskyrė visas pavienes Malchut sfiras ir iš jų padarė Ievą (Chavą), todėl per visą dvasinio parcufo aukštį egzistuoja tikslus Zeir Anpin ir Malchut atitikimas – jie viename lygmenyje vienas prieš kitą amžinai ir beperstojo susilieję.
Viename nėra tokių savybių, kurių nebūtų kitame. Tačiau sulipdyti juos vieną su kitu įmanoma tik veikiant Šviesai AB SAG, kuri ateina ir juos sujungia, vieną ištaisydama didesniam davimui, o kitą – didesniam gavimui.
Ir kad susijungtų, jie abu pakyla į Biną, kuri vadinasi Elokim, Kūrėju, ir Jis suteikia jiems jėgą susijungti ir po to juos pripildo.
Ir jie pripildo ne vienas kitą, bet savo bendrus norus. Iš to ir gimsta „kūdikis“, susijungimo rezultatas, kitas dvasinis parcufas, nauja būsena.
Apie tai pasakyta: „Tėvas (Aba) duoda baltą, motina (Ima) – raudoną, o Kūrėjas duoda sielą“. Jis yra tarp jų, o juos pripildydamas duoda sielą naujai pakopai.

Iš 2010 m. rugsėjo 28 d. pamokos pagal straipsnį „Meilė Kūrėjui ir kūriniams“

Daugiau šia tema skaitykite:

Vyras ir žmona: kur Kūrėjas tarp jų?

Meilė iš aukštesnio išskaičiavimo

Kas padės išsaugoti šeimą?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>