Kiekvienas turi išvystyti savo sielą

Kabala

Kabala užsiima sielos taisymu. Sielą turi kiekvienas, tačiau ji paslėpta. Siela – tai noras atskleisti gyvenimo prasmę.
Kai šis noras žmoguje pabunda tiek, kad atveda jį ten, kur studijuojama kabala, tai reiškia, kad siela ima skleistis, ir žmogui prireikia kabalos žinių.
Kitaip jis neišvystys savo sielos ir ji teliks tašku, bus spaudžiamia stumiančių jėgų, ir šį spaudimą  jaus kaip kančias.
Juk mūsų gyvenimo tikslas – atskleisti ir išvystyti savo sielą, kad joje užmegztume ryšį su Kūrėju. Todėl nesvarbu, kokias prigimtines savybes turi žmogus: vienus labiau traukia gamtos mokslai, kitus – kultūra ir švietimas, vienam reikalingas pats paprasčiausias mechaninis darbas, o kitam – kažkokios filosofijos.
Yra tingių, energingų, supratingų žmonių. Tačiau tarp visų šių žemiškų savybių ir sielos vystymosi nėra jokio ryšio. Kaip pasakyta kabaloje: „Ne protu mokomasi“.
Aš pats vertinu žinias ir mokslinį požiūrį, tačiau mačiau, kaip tai gali supainioti žmogų. Todėl nėra jokių apribojimų, svarbiausia – noras!
Atsižvelgiama tik į tašką širdyje, kurį vysto Šviesos jėga ir kuris visai nesusijęs su žemiškomis žmogaus savybėmis. Niekas nesieja prigimtinių savybių, gabumų, įpročių, išsilavinimo su sėkme, taisant savo sielą.

Iš 2010 m. spalio 1 d. pamokos „Kabalos mokymosi būdas“

Daugiau šia tema skaitykite:

Padarysim ir išgirsim

Kaip valdyti savo būsenas?

Kabala – nesudėtingas mokslas!

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>