Staigmenos tik dvasiniame pasaulyje!

Kongresai, įvykiai

Klausimas: Artėja didelis tarptautinis kongresas, į kurį atvyks daugiau nei 7000 žmonių iš viso pasaulio. Kaip praktiškai šiame kongrese realizuoti taisyklę „pamilk savo artimą“?
Atsakymas: Manau, kad vienybės galia, kurią atskleisime padedant Kūrėjui, iš tikrųjų, bus nepaprastai galinga ir stipri.
Paruošėme save ir „įkaitinome“ visą pasaulinį kli bei visus mūsų draugus, kurie ruošiasi atvykti į šį kongresą arba ketina aktyviai jame dalyvauti virtualiai.
Per likusį mėnesį turime labai gerai susipažinti su viskuo, kas vyks kongrese, tarytum jau būtume ten.
Turime iš anksto žinoti visas dainas, visą kongreso programą padieniui, kiekvienos paskaitos temą, visų seminarų, draugų susirinkimų, kultūrinių programų temas, turime susipažinti su vieta, kurioje vyks kongresas.
Privalome žinoti kiek galėdami daugiau, kad atlaisvintume savyje vietos naujiems įspūdžiams. Žmogus turėtų iš anksto ir kiek įmanoma daugiau žinoti apie viską, kas paprastai vyksta kongrese.
Nenoriu jokių staigmenų materialiame pasaulyje. Priešingai, tegul būna dvasinės staigmenos – mums vienijantis tarpusavyje. Žmogus turi būti joms atviras, o neieškoti, kas, kur ir kada vyksta.
Viskas turi būti aišku, kad jam nereikėtų dėl nieko nerimauti, ir kad jis būtų atviresnis aplinkos poveikiui. Tada jis tik perima bendrą užsidegimą – ir tai jį veikia.
Sprendžiat pagal mano pojūčius esame geruose pasiruošimo etapuose.

Iš 2010 m. spalio 5 d. pamokos pagal straipsnį „Meilė Kūrėjui ir kūriniams“

Daugiau šia tema skaitykite:

Mūsų būsena šiandien ir rytoj

Pirmyn per kongreso bangas

Lapkritį mes laukiame visų jūsų!

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>