Laisvė – kur gi ji?

Grupė, Valios laisvė

Kol dar nesi įstojęs į grupę, gali laisvai rinktis – stoti į ją, ar ne.
Turi pats nuspręsti, jog tai tavo pasirinkimas, ir visą laiką taip elgtis – tai ir bus tavo laisvė!
Vadinasi, laisvė yra ne daryti, ką noriu, laisvė – nuolat stengtis sustiprinti šį ryšį. Visi kiti dalykai mūsų gyvenime įvyks savaime – čia mes neturime jokios laisvės.
Tai labai svarbi taisyklė. Mano gyvenime nėra jokios laisvės,  aš – tik marionetė.
Pasirinkimo laisvė tik viena: nuo to laiko, kai Kūrėjas atvedė mane į grupę ir davė tašką širdyje, turiu vienintelį pasirinkimą – įsilieti į šią grupę, kabintis į ją, kaip tik įmanoma.
O kai jau teisingai įsiliejai į grupę – tampi nuo jos priklausomas, aplinka tau pradeda daryti įtaką – šioje srityje pasirinkimo laisvės jau nebeturi.
O kur esi laisvas? Tik stiprindamas ryšį su aplinka, nugalėdamas savo egoizmą. Taip dar labiau sustiprini savo priklausomybę nuo aplinkos ir jos įtaką sau. Jokios kitos laisvės nėra!
Būtent čia slypi laidavimo esmė, ir mums nuolatos reikia papildyti ją vis naujais principais: meile draugams, meile artimui, tikėjimu aukščiau žinojimo – valios laisve, požiūriu, kuris padeda įgyvendinti tikslą.
O visas likęs gyvenimas atsiskleidžia pagal iš anksto nustatytą scenarijų, – gali nueiti pas būrėją, ir ji tau papasakos visą tavo ateitį. Viską galima nuspėti iš anksto – išskyrus tai, kas susiję su tavo paties valios laisve. Visuose kituose dalykuose veikia „akla“ lemtis.
Todėl ir uždrausta spėti ateitį – kad žmogus nepagalvotų, jog įprastame gyvenime jis turi pasirinkimo laisvę.
Kai suvoki, kad veiksmų laisvės nėra, ateitis pati tau atsiveria… išskyrus tą, kuri priklauso nuo tavo pasirinkimo laisvės. Ji negali tau atsiverti, nes priklauso nuo tavęs…

Iš 2010 m. spalio 12 d. pamokos pagal straipsnį „Meilė Kūrėjui ir kūriniams”

Daugiau šia tema skaitykite:

Kaip pakeisti likimą

Lynu – tiesiai pas Kūrėją

Unikalus šansas pagreitinti laiką

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>