Kūrimo kryptimi

Grupė, Viena siela

Klausimas: Ką turiu daryti, kad gaučiau jėgų ir pareikalaučiau ištaisymo?
Atsakymas: Dėl to žmogui reikia teisingai įsivaizduoti tarpusavyje susijusių norų, kibirkščių tinklą, suprantant, kad šie norai turi dirbti kartu ir tarpusavyje atskleisti bendrąją jėgą, kuri vadinama „Kūrėju“.
Ši jėga paliko tą ryšį, nes tarp kibirkščių nebėra abipusiškumo, susitelkimo. Tačiau žmogus be perstojo piešia sau tarpusavio ryšio paveikslą ir taip iššaukia Šviesą iš ištaisytos sistemos.
Tai kol kas tėra žaidimas, iš žmogaus dar nereikalaujama atlikti dvasinio darbo, tačiau reikalaujama stengtis.
Netgi laužant, tačiau iš to mokantis. Vaikas nesimoko, jeigu nelaužo. Jis turi išardyti žaislą, kad išsiaiškintų, kas yra viduje.
Lygiai taip pat ir dvasiniame kelyje. Tačiau griaunant reikia siekti kurti, pakilti.
Mes vis labiau paliečiame sudaužytą ryšio tarp sielų sistemą. Iš tikrųjų, be jos daugiau nieko ir neatskleisime.
Šio ryšio viduje išvysime mechanizmą, veikiantį iš viršaus į apačią. Jis atsiskleidžia iš jo centrinio taško, iš Begalybės pasaulio Malchut, ir aš vis labiau jį suprantu, suvokiu. Tai ir yra pasaulių sistema.
Po sudužimo ji ištaisė save ir išsidėstė prieš mane taip, kad jos padedamas galėčiau įveikti visus jau esančius joje išsitaisymo etapus.
Taigi, sistema jau yra priešais mane, visi mes tarpusavyje susiję ir susivieniję galutinio išsitaisymo pakopoje.
Man tereikia įžiūrėti save teisingoje vienybėje su visais ir tarp mūsų atskleisti Jėgą, vadinamą „Šviesa“ arba „Kūrėju“.

Iš 2010 m. spalio 20 d. pamokos pagal Rabašo straipsnį

Daugiau šia tema skaitykite:

Tiesa tarp mūsų

Vienas įstatymas

Veiksmai sielai ištaisyti

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>