Moters verta vieta

Moters dvasingumas, Vyras ir moteris

Mūsų pasaulis – egoistinis pasaulis. Jame viskas remiasi egoizmu, jėga, padėtimi, valdžia. Todėl mūsų pasaulyje moteris atlieka tarsi antraeilį vaidmenį.
Iš prigimties vyras pasižymi didesne jėga ir nepriklausomybe. Jis ne taip pririštas prie namų, vaikų, jis užkariauja erdves, atranda žemynus, jo fantazija lakesnė, didesnis azartas, aistra žaidimams. Vyrai šėlioja pasaulyje.
O moteris iš prigimties yra nuosaikesnė, rimtesnė jėga, ji subalansuoja pasaulį, tai namų, šeimos jėga. Žvelgiant iš žmonių giminės pratęsimo pozicijų – tai svarbiausia gamtos dalis.
Kadangi mūsų pasaulis egoistinis ir agresyvus, vyrai, turėdami jėgą, laisvę ir savybę prasimušti, užima vietas, kurių net nenusipelno.
Taip jie nulemia įvykių ir dalykų padėtį šiame pasaulyje, o moterys atlaidžiai duoda jiems kelią.
Tai galioja kalbant apie viską: religiją, mokslus, kasdienį gyvenimą, karjerą, darbo užmokestį… Tik tas vietas, kurios jų nedomina, vyrai palieka moterims. Taip neteisingai sukurtas mūsų egoistinis pasaulis.
Tačiau kabalos mokslas kalba apie visiškai kitą, atvirkščią pasaulį, kur viskas valdoma davimo ir meilės jėgos, karaliaujančios virš visų skirtumų ir prieštaravimų.
Viskam, kas egzistuoja, turime suteikti jiems numatytą padėtį ir svarbą. Būtent to ir reikalauja gamta, harmonija, tobulumas bei kabalos mokslas.
Jeigu nuo gavimo pereisime prie davimo, tai išvysime priešingą pasaulį, kuriame moteris, malchut (išvertus iš hebrajų k. tai reiškia „karalystę“), užima centrinę vietą, viešpatauja.
Tai kyla iš dvasinių pasaulių struktūros. Moteris – malchut, yra visų pasaulių centre ir viskas egzistuoja dėl jos, juk iš jos ir per ją vyksta naujo pasaulio gimimas ir vystymasis.
Todėl tik kabaloje moteris randa savo tikrąją paskirtį ir pasieka tą teisingą ir teisėtą padėtį, kurios ji verta iš prigimties.

Iš 2010 m. spalio 14 d. programos „Kabala pradedantiems”

Daugiau šia tema skaitykite:

Slaptoji moters galia

Moteriškoji tragedija!

Dvi kūrinio rūšys: Vyras ir Moteris

2 komentarai

2 atsiliepimai

  1. Totas  •  13 lapkričio, 2010 @17:29

    Teksto pirma dalis labai teisinga, tačiau nesutinku : „Taip neteisingai sukurtas mūsų egoistinis pasaulis.’ ir šiek tiek dėl moterų nesutinku.
    Reikia prisiminti, kad istorijos tėkmėje moters ir vyro vaidmenys kito, tiesa, ėsmė išliko. Egoizmo dėka žmonės išgyveno ir vystėsi.

  2. Totas  •  13 lapkričio, 2010 @17:36

    Tokios savybės kaip jėga, padėtis, valdžia leido žmonių bendruomenei organizuotis, valdyti, kilti gerbuviui ir produktyviau veikti krizės sąlygomis. Žinoma, dvasiniame pasaulyje tai nėra trokštamos savybės. Tačiau ir fiziniame pasaulyje, jeigu nebūtų meilės, atjautos, paprasčiausio davimo žmonija būtų neišlikusi. Žodžiu, noriu pasakyti, kad visos žmogui duotos savybės yra reikalingos, bet jos turi būti subalansuotos ir kad tamsa niekada neužgožtų šviesos.

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>