Skausmingos egoizmo mutacijos

Egoizmo vystymasis, Sveikata

Klausimas: Kur slypi psichinių ir fizinių žmogaus ligų šaknis? Kaip gali šiuos procesus paveikti žmogus, kuris nestudijuoja kabalos, arba kaip jam pasufleruoti kažkokius veiksmus, kad žmogus galėtų spręsti šias problemas?
Atsakymas: Visų ligų šaknis – egoizmo mutacijose, esant neteisingam arba nevisiškam egoistinių savybių sutapimui mūsų viduje. Kiekvienas iš mūsų turi šešis šimtus trylika pagrindinių egoistinių norų. Neteisingas jų tarpusavio santykis sukelia tokių iškrypimų, kurie yra visų psichinių, psichologinių, apskritai visų negyvojo, augalinio, gyvūninio, žmogaus lygmens susirgimų šaltinis žmoguje. T. y. mūsų susirgimai taip pat skirstomi į šiuos keturis lygmenis. Kaip galima jiems daryti šalutinį poveikį? Niekaip. Žmogus, studijuodamas kabalą, pats save palaipsniui išgydo. Niekaip kitaip. Jokiu kitu būdu negalima daryti įtakos iš šalies.
Kabala – tai ne priemonė tam, kad kažką konkrečiai pagerintume šiame pasaulyje. Jeigu jūs ją studijuojate, sutinkamai su savo sielos šaknimi, eidami nuo to mūsų pasaulio taško, kuriame esate, iki to Aukštesniojo pasaulio taško, į kurį turime ateiti, tuo jūs palaipsniui įeinate į tokias būsenas, kurios keičia jūsų likimą. Tačiau tik jūs asmeniškai, ir niekas kitas, galite likimui daryti įtaką. Tai ne kokie nors fokusai, gudrybės, įtaka vienas kitam. Nieko panašaus nėra! Žmogus, keisdamas save – keičiasi. Studijuodami jūs keičiate save – niekaip kitaip. Štai, tarkime, aš turiu vaikų, anūkų, bet niekaip negaliu daryti įtakos jiems, nes tai, ką aš suvokiu, tai aš suvokiu, tai, kas vyksta manyje – vyksta manyje. Ir taip kiekvienas.

2011 m. sausio 16 d. paskaita Maskvoje „Kabala pasaulio žemėlapyje. Klausimai ir atsakymai“

Daugiau šia tema skaitykite:

Esminis šių dienų realybės požymis

Kas išvaduos iš ligų?

Geriausia priemonė nuo visų ligų

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>