Bendrosios sielos kritinė masė

Dvasinis darbas, Viena siela

Pasaulinis kongresas „We!“, Naujasis Džersis, 3-oji pamoka

Klausimas: Suprantu, kad palaipsniui taškai širdyje atsiskleis, ir visi žmonės ateis mokytis kabalos. Ar galima sakyti, kad, jeigu tam tikrame etape bus pasiekta kritinė masė, tai procesas vyks ne laipsniškai, o tuo pat metu?
Atsakymas: Būtent taip. Bet koks organizmas turi apsauginę jėgą. Jeigu tam tikra sistemos dalis veikia tvarkingai, tai likusieji sveiksta jų veikiami. Jeigu pasieksime savo kritinę masę, tai visas pasaulis iš karto tai pajaus.
Tartum bangos skalaus žmones, ir jie ims daugiau suprasti, jausti. Staiga jiems taps aišku, kas yra tiesa. Ji atsiskleis žmogaus jausmuose ir prote taip, kad jis suvoks tiesą savaime, net nežinodamas, iš kur šis pojūtis atsirado. O jis ateis iš mūsų tarpusavio ryšio.

Iš 2011 m. balandžio 1 d. kongreso „We!“ Naujajame Džersyje 3-iosios pamokos

Daugiau šia tema skaitykite:

Kam taisyti pasaulį?

Lygybė bendroje šeimoje

Tobulumui svarbus kiekvienas

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>