Žmonės be lyties

Auklėjimas, vaikai, Krizė, globalizacija, Vyras ir moteris

Associated Press pranešimas: Švedijoje vaikų darželyje „Egalija“, vietoje to, kad į berniukus ir mergaites būtų kreipiamasi „jis” (švediškai “han”) ar „ji” (švediškai “hon”), nuo šiol bus vartojamas  belytis kreipinys „tai” (švediškai “hen”).
Šio žodžio nėra švedų literatūros kalboje – jis vartojamas kaip homoseksualų ir feminisčių žargonas. Kad vaikams nekliudytų lyčių stereotipai, vaikiškos knygos ir žaislai ypač kruopščiai atrenkami.
Tai suteikia vaikams galimybę būti tokiais, kokiais jie iš tikrųjų nori, kad vaikų sąmonėje neiškiltų kliūtys tarp vyriškų ir moteriškų užsiėmimų.
Patekti į vaikų darželį „Egalija“  jau yra didžiulė eilė laukiančiųjų. Įstaigos uždavinys – sukurti tolerantišką aplinką atsižvelgiant į lesbietes, homoseksualus, transseksualus ir biseksualus. Tokios pasakos, kaip „Coliukė” ar „Snieguolė”, darželyje uždraustos.
Komentaras: Mes visi egzistuojame aplinkoje, kuri vadinama „Gamta”. Mes beveik nieko nežinome apie jos dėsnius, priežastis, tikslus ir mūsų egzistavimą. Tik iš mūsų stebėjimų ir žinių matome, kad viskas yra susiję priežasties-pasekmės ryšiais ir nėra nieko atsitiktinio ar nereikalingo.  O kas taip negalvoja, tik išsiduoda, kad visiškai nežino gamtos dėsnių.
Mums lieka tik išmokti gamtos dėsnius ir juos vykdyti – tai mūsų geresnės ateities sėkmės laidas. Natūralaus lyčių santykio pažeidimas sukels didžiules kančias vaikams, kai jie suaugs, lytinės ir socialinės identifikacijos problemas.

Daugiau šia tema skaitykite:

Nesikeičia tik požiūris

Netikra lygybė

Gamtos neapgausi

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>