Hitleris, Stalinas, Achmadinežadas…

Grupė

Klausimas: Kas yra grupė? Tai kažkokia idėja, žmonės ar kažkas kita? Kodėl taip sunku susijungti su žmonėmis, kurie nepanašūs į mane?
Atsakymas: Kiekvienas žmogus pasaulyje savo siela susijęs su kitomis sielomis. Tau reikia įsiskverbti į šią vidinę tarpusavyje sujungtų sielų sistemą, tarsi panirti į jūros dugną. Ten surasi tą ryšių tinklą, kuris sujungia žmones.
Šiame tinkle yra Hitleris, Stalinas, Achmadinežadas, Mozė, Abraomas ir tu. Visi tie, kuriuos pažįsti pagal jų išorinę išvaizdą, taip pat tie, su kuriais esi artimiau pažįstamas, ten esate sujungti vieni su kitais pačiu geriausiu ryšiu.
O išoriniame pasaulyje kiekvienas iš jų tiksliai atlieka savo vaidmenį, kad pažadintų kitus priartėti prie šio tinklo, panirti jo vidun, kad ten surastų save, siela ir širdimi susijusį su visais kitais. Tau reikia rasti su jais vidinį kontaktą. Grupė – tai vidinė sielų jungtis. Tu privalai įsijungti kartu su visais.
Žinoma, kalbant apie grupę, turiu galvoje visų pirma tuos, kurie mokosi su mumis. Tačiau, jeigu prasiskverbsi šio ryšio vidun, tai pamatysi, kad tai – tinklas, kuris vienija visus, netgi pačius didžiausius mūsų priešus.
Turime suprasti, kad išorinis apvalkalas, kurio pavidalu egzistuojame šiame pasaulyje, suteiktas mums tam, kad priverstų vienas kitą dirbti vidinį darbą.
Visas šis darbas būtinas tau, kad Kūrėjas, jėga, kuri sujungia mus iš vidaus, atsiskleistų ir išorine savo išraiška. Viduje šią jungtį palaiko Jis, o iš išorės ją įgyvendinti turi tu! Jei sugebėsi nutrinti bedugnę tarp vidaus ir išorės, tai ir bus tavo visiškas išsitaisymas.

Iš 2011 m. kovo 25 d. pamokos pagal Rabašo straipsnį

Daugiau šia tema skaitykite:

Kūrėjo detektorius

Grupė – tai mano šešėlis

Grupė – priemonė dvasiškai vystytis

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>