Kitaip išmirsim kaip dinozaurai…

Krizė, globalizacija

Nuomonė: (I. Beloborodovas, socialinių mokslų kandidatas, Mokslinių tyrimų instituto demografinių tyrimų direktorius): Gimstamumas mažėja grėsmingais tempais ir jau artimiausią dešimtmetį dauguma šalių patirs kartų neatsinaujinimą.
Ši problema – dorovinė, etinė, susijusi su tradicinių ir šeimos pagrindų visuomenėje praradimu. Demografinė krizė jau prasidėjo. 42 proc. žmonijos nebeatsikuria – to niekad nebuvo, ši padėtis beprecedentė pasaulio istorijoje.
Nė viena valdžia nepasiūlė kompleksinių sprendimų, kaip padidinti gimstamumą užplūdusių vartotojiškų vertybių ir dorovinės degradacijos sąlygomis, kaip užtikrinti šeimos pirmenybę ir stabilumą. Pusę milijardo gyventojų turinčioje Europoje nėra nė vienos šalies, kurioje vyktų demografinis atsinaujinimas.
JTO: artėjant prie 2030 m., gimstamumo lygis gali tapti mažesnis nei kartų atsinaujinimas. Vadinasi, nuo šio momento žmonių populiacija pradeda išmirti. Ar pavyks šį procesą sustabdyti?
Manau, kad pavyks, jei užsibrėšime atitinkamą tikslą. Tačiau kol kas tarptautinių organizacijų darbotvarkėje įrašytas visai kitoks tikslas: kaip sumažinti gyventojų kiekį besivystančiose šalyse. Nedžiuginančios viso pasaulio gyventojų perspektyvos.
Komentaras: Jei neturime aukštesnio tikslo, aukščiau mūsų gyvenimo, tai kam gimdyti vaikus ir tęsti giminę? Seksas – malonus dalykas, o štai vaikų auklėjimas – apsunkinimas, ypač kai nematai perspektyvos nei savyje, nei kitur…
Tik Aukštesniojo pasaulio bei amžino, tobulo egzistavimo atskleidimas, kuris pasiekiamas taisantis pagal kabalos metodiką, sukels kiekvienam norą tęsti išsitaisymą ir savo vaikuose, nors jis ir pats suvokia amžiną egzistavimą.

Daugiau šia tema skaitykite:

Studijos – ne mums?

Atsisveikinimas su senuoju pasauliu

Dvasinė šeima

Komentarų nėra

Komentarai

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>