Neramus šimtukas

Krizė, globalizacija

Pranešimas: Apie 100 Europos veikėjų paskelbė kreipimąsi į Europos valdžią per britų leidinį „Financial Times“. Tame laiške jie patys save vadina „sunerimusiais europiečiais“. Kreipimesi jie iš ES valdančiųjų reikalauja spręsti skolų krizę artimiausiu metu, nes delsimas gali sukelti visos pasaulio finansų sistemos griūtį.
„Sunerimę europiečiai“ kviečia Europos valdžią sukurti bendrą iždą eurozonoje, reikalauja stiprinti bendrą priežiūros sistemą, depozitų reguliavimo ir draudimo eurozonoje sistemą, reikalauja sukurti strategiją, kuri užtikrintų pastovų šalių ekonomikos augimą, kadangi skolų problema negali būti išspręsta be ekonomikos augimo.
Komentaras: Nė vienas iš šitų pasiūlymų negali būti įgyvendintas praktiškai, kadangi jie remiasi buvusia žmogaus ir visuomenės padėtimi: „individualistas-egoistas tarp panašių į save“. O šiandien jau „individualistas-egoistas tarpusavio laidavimo tinkle“.
Jeigu nekreipsime dėmesio į tai, kad pasaulis tapo globaliai priklausomas ir integraliai surištas ne mūsų ekonominiais ir gamybiniais prekybiniais ryšiais, o savo vidumi dėl savo vystymosi, tai mums niekas nepavyks, visada šausim pro šalį. Į naujas sąlygas, į mūsų tarpusavio priklausomybę mes turime kreipti dėmesį, spręsdami bet kokias asmenines ir bendras problemas.

Daugiau šia tema skaitykite:

Pasaulis ant valiutų karo slenksčio

Neprisitaikę prie gamtos išmiršta

Europai būtina federalizacija

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>