Begalinis gyvenimas tarp dviejų sekundžių

Dvasinis darbas

Klausimas: Kodėl perėjimas tarp pakopų toks pavojingas, jeigu Kūrėjas valdo visas tuo metu veikiančias priešingas jėgas?
Atsakymas: Pagrindinis mūsų darbas vyksta būtent pereinant pakopas, o ne esant nuolatinės būsenos. Kai jau esu ant kokios nors pakopos, tai dirbu tik tam, kad įsigilinčiau į tas būsenas ir jas suprasčiau.
Mūsų pasaulyje manome, kad svarbiausia − patirta būsena, o ne kelias į ją. Bet dvasiniame pasaulyje svarbiausia − perėjimas, o ne pati būsena.
Tam tikros būsenos išliekame tiek laiko, kiek reikia norint ją atskleisti. Tai gali tęstis vieną sekundę, po to įvyksta perėjimas, vėl sekundę trunkanti būsena ir vėl perėjimas. Todėl vienas išminčius pasakė savo mokiniui, kad jis per kelias minutes patyrė 400 pakilimų ir kritimų.
Dvasiniame pasaulyje jaučiame priešingą, kitą matavimą, į kurį įsiveržiame palikę laiko, judėjimo ir erdvės ribas. Į jį patenkame būtent įsisprausdami į tarpą tarp mūsų pasaulio sekundžių. Mūsų pasaulyje sekundės be perstojo bėga viena po kitos, o dvasinis pasaulis yra tarp jų, nes dvasinis gyvenimas − ne pačios būsenos, o būtent perėjimas.
Statiška būsena negyva, dvasiniame pasaulyje į ją neatsižvelgiama. Ji egzistuoja tik tam, kad galėtume apibendrinti pakopą, susidedančią iš daugybės savų vidinių perėjimų tarp papakopių. Todėl esantis dvasiniame pasaulyje žmogus nuolatos keičiasi ir nejaučia ramybės.
Dvasinės sampratos neįsipaišo į mūsų koordinačių (laiko, judėjimo, erdvės) ašis. Juk mūsų pasaulyje nėra pertraukų tarp sekundžių, nėra tarpų nei laike, nei erdvėje. O dvasinis pasaulis reiškia, kad randi tarpą tarp šios ir kitos akimirkos, įsiskverbi į jį gilyn ir taip įeini į dvasinį matavimą.

Iš 2012 m. balandžio 17 d. pamokos pagal Baal Sulamo laišką

Daugiaušia tema skaitykite:

Nepraleiskite laiptelių – jų dar prireiks

Kopimo dvasiniais laiptais technika

Tu gi pats šito norėjai

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>