Mūsų mokykla − nelygybės mokykla

Auklėjimas, vaikai, Krizė, globalizacija

Pranešimas: Visoje Prancūzijoje vyksta mokyklų mokytojų demonstracijos ir streikai. Beprecedentinis faktas – streikuoti ir eiti į demonstracijas vienu metu paragino tiek valstybinių, tiek privačių mokyklų profsąjungos. Pagrindinė nepasitenkinimo priežastis – reguliarus darbo vietų mažinimas. Darbo vietų mažinimas numatytas vyriausybės plane kovojant su biudžeto deficitu.
K. Ševaljė: Tarptautiniai tyrimai liudija apie tai, kad Prancūzijos respublikinė mokykla liovėsi atlikus savo vaidmenį, leidžiantį žmonėms iš žemesnės klasės kilti socialiniais laiptais. Šiandien mūsų mokykla – nelygybės mokykla.
Komentaras: Todėl, kad mokykla turėtų auklėti, iš vaiko formuoti Žmogų, o ne tik aprūpinti jį žiniomis, specialybe. Juk šiandien svarbiausia – ryšys tarp žmonių, nuo kurio priklauso visokeriopa sėkmė.

Daugiau šia tema skaitykite:

Viltis – auklėjimas

Brandos atestatas – dvylikamečiui

Nuo gimimo – šviesos keliu

Komentarų nėra

Komentarai

Privalote prisijungti, jei norite komentuoti.