Tobulybė be išimčių

Viena siela

Klausimas: „Pratarmėje knygai TES“ Baal Sulamas rašo, kad kiekvienas žmogus patirs dvasines būsenas. Tai galioja tik žmonėms su tašku širdyje ar iš tikro visiems?
Atsakymas: Kiekvienas privalo pasiekti galutinį išsitaisymą. Kiekvienas. Klausimas tik − kada? Kokia tvarka? Po ko ar prieš ką?
Pasakyta: „Visi pažins Mane, nuo mažo iki didelio“, „Mano namai vadinsis maldos namais visoms tautoms“. Ar gali koks nors gaunantis noras likti neištaisytas? Argi tada įvyks galutinis, bendras, absoliutus Begalybės pasaulio Malchut ištaisymas?
Skiriasi tik dalyvavimas. Vieni tempia paskui save visą žmoniją, kiti – pusę, ketvirtį… Taip pat Mozė išeidamas iš Egipto, paklausęs Itro patarimo, padalino tautą į dešimtis, šimtus, tūkstančius, ir t. t. – kad galėtų kreipti ištaisymo link.
Gyvenantis savanoje afrikietis irgi išsitaisys, jeigu ne dabar, tai po kelių gyvenimo ciklų. Jam taip pat teks patirti visas dvasine būsenas. Tau atrodo, kad jis dabar medžioja antilopę, bet jeigu pažvelgtum į jį kitokiomis akimis, išvystum, jog tai dvasinis indas, kuris patiria tam tikras būsenas kelyje, vedančiame prie rimtesnių, juntamų, sąmoningų ištaisymų. Matytum ne materialų vaizdą, o gaunantį norą. Jis keičia gyvenimo ciklus ir dabar taip pat yra taisosi – tik nesąmoningai.
Šis procesas apima visus, bet kiekvieną savaip. Ir todėl mes nieko nekritikuojame. Žmogus pats apsibrėžia savo pasaulėjautą ir savo pagalbą taisantis kitiems. Visi mes skirtingi, kiekvienas turi savo dozuotę, savą kibirkšties, Šviesos ir noro santykį.
Klausimas: Argi kiekvienas įstengs aktyviai dalyvauti procese?
Atsakymas: Kitam ir mažas veiksmas bus pakankamas aktyvumo pasireiškimas. Įsivaizduok: gimei princu, ir gyvenime tavęs laukia didžiulė misija. Atitinkamai tave auklėja ir moko. Tačiau savo misiją atlieki tik 80 %, o paprastas kupranugarių plovėjas atiduoda visas vidines jėgas − 100 %. Tai štai, šis plovėjas pasieks galutinį ištaisymą, pakils į pranašo pakopą, gaus ir pajaus viską, o tau, princui, dar teks padirbėti, nors lyginant, tavo ištaisymai žymiai didesni nei jo.
Kiekvienas vertinamas pagal jo norus, ir juose žmogus nustato savo pakopą. Dvasiniai laiptai yra mūsų dvasinio indo viduje.

Iš 2012 m. kovo 29 d. pamokos „Įvadas į Mokymą apie dešimt sfirų

Daugiau šia tema skaitykite:

Ištaisymas eilės tvarka

Pažinti gyvenimo paslaptį

Lygybė bendroje šeimoje

Daugiau šia tema skaitykite:

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>