Taip ir bus

Integralus auklėjimas, Krizė, globalizacija

Klausimas: Kas suteikia jums tikėjimo, kad integralus auklėjimas vis dėlto padės žmonėms teisingai susivienyti? Iš šalies žvelgiant tai atrodo lyg fantastika.
Atsakymas: Aš manau tik viena: gamta visus privers susivienyti. O mes bandome pateikti tai anksčiau, kol nepatyrėme didelių nuostolių. Žmonėms linkime gėrio ir rūpinamės, kad jie lengvai pasiektų tą patį tikslą, kurį iškėlė mums gamta. Privalome pasiekti šį tikslą ne galingo gamtos spaudimo vedini, ne ekologinių problemų, pasaulinio karo ir t. t. veikiami, o išlieję mažai kraujo arba apskritai be kančių. Viskas priklauso nuo to, kaip greitai ir išsamiai suprasime, kad kitos išeities nėra.
Aš tikiu šios idėjos pergale (jeigu galima tai išreikšti tokia aukšta fraze), nes idėja kyla iš gamtos, o ne iš žmogaus. Gamta bet kokiu atveju mus privers. Taigi tiesiog pasistenkime savo protu sušvelninti tas evoliucijos jėgas, kurios nuožmiai stumia pirmyn. Tuomet gamtos tikslą pasieksime sklandžiai. Juk geriau minkštai nutūpti naujoje integralioje harmonijos aikštelėje. Aš tikiuosi, taip ir bus.

Iš 2011 m. gruodžio 13 d. pokalbio apie integralų auklėjimą

Daugiau šia tema skaitykite:

Mes pražuvome? Ne!

Padaryti svetimą savu

Bet kokiam užsispyrimui yra ribos

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>