Akivaizdus ekologijos žlugimas

Krizė, globalizacija

Pranešimas: Rio +20 viršūnių susitikimas dar kartą parodė jų bejėgiškumą ir nesugebėjimą įgyvendini aplinkosaugos tikslų.
Ekologams pavyko masėms įkalti mintį apie tai, kad Žemė – tai baigtinis objektas, ir visuomenė privalo gyventi harmonijoje su gamta. Bet kai kalbama apie konkrečius veiksmus, žmonės negali susitarti. Apskritai, aplinkosaugos rezultatai tiesiog jokie, nepaisant išlaidų.
Žlugimo priežastys: 1. Ekologai fanatikai svajoja apie žaliąją revoliuciją ir, keldami tokį uždavinį, parodo visiems, kad tai neįmanoma. 2. Spręsti pasaulinio masto problemas trukdo pasaulio pasidalijimas į šalis: vyriausybių egoizmo principas stipresnis už bendradarbiavimo principą – ir čia JT bejėgės. 3. Iniciatyvos – ribojančios. 4. Ekologija suvokiama kaip visų svarbiausia totalitarinė planetos išlikimo ideologija, aplinkos apsauga vargšams atrodo kaip prabanga. 4. Krizė pakeitė prioritetų eiliškumą, šiandien svarbiausia – užimtumas. 5. Pakeisti žmonių gyvenimą reikia ne jėga, o siūlant alternatyvas, o kol kas ekologiška morkytė – per brangi, elektromobiliu toli nenuvažiuosi, atsinaujinantys energijos šaltiniai nestabilūs ir brangūs.
Komentaras: Žlugimo priežastis ta, kad visuomenės evoliucijos programa skatina žmones suprasti, kad būtina savo egoistinę prigimtį pakeisti į altruistinę. Todėl jokios ekologų pastangos nepadės mūsų gyvenimo padaryti sveikesnio ir saugesnio, užkirsti kelio ekologinei katastrofai. Viso šito bus galima pasiekti, tik keičiant žmogaus prigimtį, bet ne žmogų, mes savo „ekologinėmis“ pastangomis tik išryškinsime savo bejėgiškumą, ir žlugimas neišvengiamas.
Išvada: būtina visiems aiškinti ne ekologinius principus, o gamtos programą ir žmonių visuomenės vystymosi tikslą, ja remdamiesi, jei sąmoningai tą programą diegsime, susikursime optimalią visuomenę ir egzistavimą.

Daugiau šia tema skaitykite:

Padaryti svetimą savu

Kelias į poapokalipsę

Narkozės būsenos

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>