Laimei reikia pagarbos, o ne pinigų

Ateities visuomenė, Krizė, globalizacija

Tyrimai (K. Andersonas, psichologas tyrinėtojas, žurnalas „Psichologijos mokslas“, Berklis): Apie žmonių materialinės padėties ryšį su jų gerovės laipsniu. Nauji tyrimai rodo, kad bendrai laimė gyvenime labai susijusi su tuo, kiek esate gerbiamas ir kaip jumis žavisi aplinkiniai, o ne nuo jūsų materialinės padėties – ne nuo to, kiek pinigų yra jūsų banko sąskaitose. Laimingam gyvenimui aplinkinių pagarba yra svarbesnė už pinigus!
Komentaras: Mūsų esmė – noras mėgautis, ir ne taip svarbu – kuo, tačiau stipriausias ir ilgiausiai trunkantis noras yra susijęs su pagyrimu, pagarba, garbe, šlove. Todėl integraliojoje visuomenėje visa ekonomika ir nauda remsis ne piniginiu atlyginimu, o visuomenės pritarimu.
Gyvenimo lygis bus vienas visiems, ir skirsis tik individualiomis kiekvieno žmogaus prigimtinėmis ypatybėmis, o atlyginimas už pastangas duoti visuomenei bus „mokamas“ visuomenės požiūriu į žmogų. Šiuo atveju konkurencija bus daug kartų didesnė negu siekiant materialaus atlyginimo. Žr. Baal Sulamo str. „Paskutinioji karta“.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>