Smegenys – vyriausiasis koordinatorius

Realybės suvokimas

Mūsų smegenys, mūsų protas gali teisingai veikti tik tuo atveju, jeigu jaučia aukštesniąją sistemą, su kuria jam reikia palaikyti tarpusavio santykius: jai tarnauti ir gauti komandas iš jos.
Kiekvienas žmogus, kaip bendro organizmo ląstelė, turi palaikyti integralų ryšį su visais kitais žmonėmis ir su gamta. Idealiuoju atveju, protas turi žinoti, koks yra jo asmeninis vaidmuo bendroje sistemoje. Jis turi pažinti šią sistemą, kas susiję su jo funkcijomis, kad išmoktų tinkamai palaikyti tvarką savo dalyje ir tarnautų visumai.
Tada smegenys teisingai valdys kūną ir visus jo organus: širdį, nervų, limfotakos, kraujotakos sistemas ir t. t. Viso organizmo veikimas priklausys nuo to, koks yra jų pilnavertis ryšys su bendra sistema.
Tai reiškia, kad mūsų fizinė, o juo labiau psichinė ar dvasinė sveikata visiškai susijusi su kitais ir su visa Visata. Iš esmės, visos sistemos susijusios. Tačiau mūsų egoizmas jas pažeidžia – visais lygmenimis ir pjūviais. Štai ir išeina, kad keisdamas savo santykius su kitais, žmogus lemia ir globalias permainas savo sistemose. Tačiau tai matome ne iš karto, nes priklausome vienas nuo kito. Kol visi neišsitaisysime, nėra kalbos apie kurio nors vieno išgijimą.
Analogiškai visas mūsų ligas taip pat sukelia iš smegenų gaunamos neteisingos komandos, signalai. Taip – protas valdo viską, nors iš tikro yra tik koordinatorius – tarpininkas tarp mūsų ir bendros sistemos. Jis pats veikia pagal šios sistemos komandas ir valdo kūną, paklusdamos bendrai išorinei būtinybei.
Juk, norime to ar ne, kiekvienas iš mūsų esame žmonijos dalis. Todėl mūsų smegenys gauna komandas iš bendro „lauko“, su kuriuo nuolatos susijusios ir kuriame esame visi. Ši sistema yra už mūsų materijos ribų, ji vieninga ir apima visus, o protas – jos atstovas.
Bėda ta, kad protas negali teisingai veikti, kol nežinome, iš kur jis gauna komandas. Signalus siunčia bendras išminties, Šviesos, kūrimo sumanymo „laukas“. Kad gyventų, smegenys turi palaikyti pusiausvyrą su šiuo bendru protu.
Panašiai kaip kvantinė fizika ir kiti mokslai, šioje srityje priėjome tą ribą, už kurios plyti nežinia. Taigi, jeigu nori sužinoti tikrąsias įvykių priežastis – ženk į viršų. Laikas, galų gale, pakilti į priežasčių lygmenį. Kai jas ištaisysime, mums nereikės jokios medicinos.

Iš 2012 m. spalio 10 d. 80-tojo pokalbio apie naująjį gyvenimą.

Daugiau šia tema skaitykite:

Mūsų gyvenimas – smegenyse

Kokios tautybės jūsų smegenys?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>