Žemėje prasideda superaudrų era

Krizė, globalizacija

Pranešimas: Uraganas Sandy pradeda visą epochą stichinių nelaimių, kurių pasekmes žmonija įvertins jau artimiausiais dešimtmečiais. Tai ateities pranašas. Audrų dažnėjimas ir Pasaulinio vandenyno lygio kilimas kels vis didesnę grėsmę.
Pasaulinio vandenyno lygis pakils. Klimato kaita padidins audrų intensyvumą ir mastą, audringų potvynių sustiprėjimą. Arktikoje baigia tirpti ledo danga. Jūros ledo kiekio sumažėjimas reiškia greitesnį vandens temperatūros didėjimą, ypatingai pakrantėse, dėl to susidarė Frankenštormas.
Komentaras: Gamta mus tąsys kaip neklaužadas tol, kol visgi susiprotėsime ir apmąstysime bei suprasime, kad visa tai ne ekologijos žaidimas, o pusiausvyros su gamta žmogaus lygmenyje, t. y. atitikimo gamtai mūsų tarpusavio meile ir vieningumu nebuvimas. Kada pamatysime, kaip tokį pavyzdį rodo mūsų „valdantieji“? Be tokio supratimo jų triūsas, netgi jei jis nuo pat pradžių būtų ne dėl savo, o dėl visuomenės gerovės, vis tiek visiems tik kenks!

Daugiau šia tema skaitykite:

Paklusnumas gamtai – priverstinai!

Dūriai į protezą

Uraganas „Sandy“: kam ir kodėl?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>