Svajoju tapti davimo vergu

Dvasinis darbas, Grupė, Ketinimas, malda

Yra pasakyta: „Palaiminimo taurė turi būti pilna“. Kad Šviesą priversčiau dirbti su manimi, privalau paprašyti Jos iš visų savo troškimų, kuriuos Šviesa turi ištaisyti.
Aš nežinau, kokie tie norai ir dėl kurios savo dalies prašau, bet prašau, kol išsipildys. Man nėra žinoma, kaip tai vyksta, ir ar einu teisinga kryptimi, kad išsiaiškinčiau, kokių norų reikia. Aš tiesiog nuolatos turiu dirbti, kad patekčiau į davimo mintis, davimo norus ir davimo veiksmus, kiek tik įmanoma įsijungčiau į grupę, kol pasieksiu teisingą šauksmą, kurį numatė man Kūrėjas.
Tikroji malda – tai irgi Šviesos poveikio rezultatas. Juk patys nieko nedarome, išskyrus pasiruošimą. Pati malda – tai daugybės paruošiamųjų veiksmų ir paruošiamosios maldos rezultatas.
Šviesa po truputį veikia žmogų nedideliais švytėjimais, tamsoje, bejėgiškumo, silpnumo būsenose, kol jo nusivylimas pasiekia tokią ribą, kai yra pasiruošęs bet kam, kad tik taptų vergu davimo savybės, kuri valdytų jį ir užpildytų visas mintis bei širdį.

Iš 2013 m. rugsėjo 16 d. paruošiamosios pamokos

Daugiau šia tema skaitykite:

Melsti vidinės davimo jėgos

Prašyk visko, ko nori!

Efektyvaus darbo sąlygos

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>