Britanijoje gali būti legalizuotas kokainas

Krizė, globalizacija

Pranešimas (ataskaita parlamentui, Independent). Britanijos politikai ima samprotauti, kad kokainas veikiau yra naudingas nei žalingas. Parlamentarai siūlo jį legalizuoti, siekiant „suteikti geriausią gydymą patiems skurdžiausiems gyventojų sluoksniams“.
Dokumentą parengė įtakinga parlamento narkotikų politikos reformos grupė. Dokumento autoriai rašo, kad nors XX a. kokainas dėl masinės kovos su narkotikais atsidūrė už įstatymų ribų, anksčiau ši medžiaga garsėjo savo unikaliomis gydomosiomis savybėmis. Ataskaitos autorių nuomone, kokainas gali išgelbėti gyvenimą milijonams vargingiausių žmonių. Užuot kovojus su narkotikų gamintojais, verta sukurti reguliuojamą rinką.
Ataskaitos autoriai rašo, kad šioje narkotinėje medžiagoje yra kalcio ir baltymų, tad jis gali būti naudojamas gydant raumenų skausmą ir net gaminant vyną.
Įdomu, kad stambiosios kompanijos (pvz., „Coca-Cola“) gavo Amerikos vyriausybės leidimą importuoti sausus kokos lapus.
Komentaras. Šiame dienoraštyje jau ne kartą buvo apie tai rašyta. Ne kartą komentaruose buvo atkreipiamas dėmesys į rūkymo draudimą kaip į narkotikų legalizavimo preliudiją. Svarbiausia užmigdyti budrumą, demonstruojant rūpinimąsi liaudies sveikata – „tegu miršta sveikutėliai“. Juk prireiks mažiau lėšų medicininei pagalbai teikti.

Daugiau šia tema skaitykite:

Urugvajaus parlamentas marihuanai pasakė „taip“

Kova su narkotikais: nauji iššūkiai

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>