„Ar jau matai?“ – „Taip!“

Dvasinis darbas

Iš Baal Sulamo straipsnio „Įvadas į TES“: Kai Kūrėjas mato, kad žmogus padarė, kiek pajėgia, ir pabaigė viską, kas jam priklausė pagal savo pasirinkimo galias ir stiprindamas tikėjimą Kūrėju, padeda jam, ir žmogus apdovanojamas valdymo suvokimu, t. y. veido atskleidimu, grįžtant ir susiliejant su Kūrėju visa širdimi ir siela.
Protekcijos neįmanomos, nėra ko tikėtis, kad Kūrėjui truks kantrybė, ir pasigailės mūsų, kaip minkštaširdis tėvas. Neverta laukti, kad Kūrėjas susimylės ir įeis į mūsų būseną, susigraudins dėl mūsų ašarų ir atleis mums, nors stengėmės nepakankamai.
Beviltiška tikėtis, kad galima nedirbti, truputį palaukti, paverkti ir pavyks savaime. Paprastai mūsų pasaulyje žmogus tikisi būtent tokio santykio savo atžvilgiu iš kitų žmonių ir Kūrėjo. Bet šiuo atveju taip nebus.
Būtina įvykdyti tau priklausančią pastangų normą. Ir pastangos turi būti tikros, t. y. reikia stengtis sukurti savo dvasinį indą atsivėrimui. Kaip pasakyta: „Duotas įstatymas, ir jo neperžengti“. Jeigu turi dešimties gramų noro indą, jame atitinkamu dydžiu pajusi Kūrėjo buvimą.
Kol tavo noras mažesnis nei dešimt gramų, tu dar nesieki jautrumo ribos, todėl Kūrėjo nejauti. Tai reiškia, kad Kūrėjas paslėptas. Pagal tokį principą dirba visi jutimo organai, įskaitant dvasinius.
Suvokimas dvasiniuose jutimo organuose suskirstytas į 125 pakopas, kiekviena jų dar dalijasi į daug posluoksnių. Kas bebūtų, mums būtina pasiekti jautrumo pakopą, t. y. pirmąją. Tai priklauso nuo mūsų pastangų laipsnio, pastangomis padidinam savo jautrumą, t. y. praplečiam savo indą.
Tai jautrumas davimo savybei, juk Kūrėjas – tai davimas, meilė, susijungimas. Tokiu būdu Jis atsiskleidžia pats. Vadinasi, mums reikia paruošti tam tinkamą davimą, meilę, susijungimą savo viduje. Ir netgi ne įgyti šias savybes, o tiktai užsinorėti jas įgyti. Jeigu mūsų noras nukreiptas būtent į tai ir yra pakankamai stiprus, pradedame atskleisti Kūrėją. Štai ir viskas.
Tai panašu į nuoseklų regėjimo patikrinimą pas okulistą: „Šias raides matai?“, – „Ne!“ – „O dabar jau matai?“, – „Taip!“ Visi jutimo organai turi jautrumo ribą, ir kai ji pasiekiama, netikėtai pasiekiamas atsiskleidimas.

Iš 2014 m. rugpjūčio 29 d. pamokos pagal straipsnį „Įvadas į TES“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>