Kabala ir kiti mokslai

Kabala ir kiti mokslai

Klausimas. Kuo kabalos mokslas skiriasi nuo visų kitų mokslų?
Atsakymas. Kabalos mokslas užsiima Kūrėjo, davimo jėgos, atskleidimu tokiomis priemonėmis, kurios Jį atitinka, t. y. noru duoti. Įprastiniame moksle niekada to būti negali. Juk mokslas užsiima reiškiniais, kurie atsiskleidžia mūsų noruose gauti.
Noruose duoti mes atskleidžiame aukštesniąją jėgą. Šie norai atskirti nuo mūsų, nes turime išeiti iš savęs, pakilti virš savo egoistinio noro. Tai leidžia objektyviai suvokti šitą jėgą, ją tirti, nagrinėti.
Įprastiniame moksle mes atskleidžiame tik reiškinius, kurie vyksta mūsų viduje, nors mums ir atrodo, kad jie vyksta supančiame pasaulyje. Kabalos metodu mes išvystome naujus pojūčių organus, kuriais atskleidžiame aukštesniąją jėgą, esančią išorėje.
Todėl kabala – objektyvus mokslas apie Kūrėją, aukštesniąją jėgą, vienintelę viską (įskaitant ir mane) valdančią. Tai ir yra skirtumas tarp kabalos ir kitų mokslų.
Kabaloje priimtas toks pats mokslinis požiūris, kaip ir visuose moksluose: „Spęsti tik pagal tai, ką mato tavo akys“, t. y. remtis faktais, bet suvokiamais kitais pojūčių organais – davimo.
Kaip ir bet koks mokslas, kabala vystosi atskleisdama vis daugiau. Tik po galutinio išsitaisymo ir Šviesos „Mašiach“ atskleidimo kabala taps visiškai tobulu mokslu.

Iš 2014 m. rugpjūčio 27 d.  pamokos pagal straipsnį „Įvadas į Mokymą apie dešimt sfirų

Daugiau šia tema skaitykite:

Praktinis kabalos panaudojimas

Visi pažinimo keliai veda į kabalą

Kabala, kiti mokslai, religija ir filosofija

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>